Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 Ufologija.lt komanda laikosi moderniausių saugumo principų. Mūsų tyrėjai yra profesionalūs ir su konfidencialia informacija dirba atsakingai. Mūsų atliekami tyrimai yra realūs, važiuojame susitikti su liudininkais, nuodugniai ištirti aplinkybes, išklausyti parodymų ir surinkti medžiagos tyrimui, todėl visada turime daugiau informacijos nei pateikiame viešai.

 Kartais nutinka taip, kad žmonėms prireikia pagalbos iš mūsų tyrėjų, tačiau ne visa informacija yra saugu dalintis internete. Todėl mes turime parengę specialią instrukciją, kaip saugiai perduoti informaciją internetu.

 Jeigu turite informacijos, kurios dalinimasis gali kelti grėsmę Jūsų saugumui, bet turite ja pasidalinti su mumis:

 Pats saugiausias būdas perduoti informaciją mums - OpenPGP paštas.

 Spauskite čia, kad gautumėte mūsų viešąjį Open PGP raktą.

 Jeigu PGP sistema naudotis nemokate, yra alternatyvus būdas pasiekti panašaus lygio saugumą.

 Rekomenduojame jums „Protonmail“ tam, kad Jūsų laiškai mums būtų užšifruoti ir nepaliktų protonmail serverių, esančių Šveicarijoje. Šiam tikslui mes turime sukūrę savo protonmail pašto dėžutę. Registracija nemokama.

 Jeigu jūs nenorite siųsti informacijos „Protonmail“ paštu, rašykite mums į „Protonmail“ ir mes jums patarsime kaip saugiai naudotis OpenPGP paštu.

Protonmail paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nenaudokite asmeninio kompiuterio, Windows sistemos ir google gmail arba yahoo pašto sensityviai informacijai perduoti!

  Mūsų komanda tikrina el. paštą išimtinai tik per saugias linux operacines sistemas, atskirus darbinius kompiuterius, VPN tinklą ir imasi kitų saugumo metodų Jūsų saugumui užtikrinti.

 Asmenų, galinčių skaityti mūsų šifruotą paštą skaičius - smarkiai ribotas, šia informacija disponuoja tik seniausi komandos nariai, kurie tarpusavyje vieni kitus ilgus metus pažįsta ir yra patikimi šio projekto nariai.

Todėl Iš savo pusės Jūsų saugumą garantuojame.

Dėl mūsų požiūrio į informaciją, jos disponavimą ir viešinimą - perskaitykite mūsų privatumo politiką.

 

  Su jumis susisieksime kaip galėdami greičiau.

 

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2020 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.