Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA:

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 11:19 #1339

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Kas vyko laive deja labai gerai neprisimenu,atsimenu tik labai siauras kėdutes per mažas mano užpakaliui,dar nieko tokio jei jos būtų buve plokščios ,bet jos buvo anatominės,kaip turėjau jaustis galite pabandyti patys atsisesti darželinuku kėdutėse,atsimenu konflikta ir mano pokalbį su Aleksoto greičiausiai aerouosto dispečeriais kur prašiau numušti grobikų erdvėlaivį ,atsimenu mano konflikta su jais... Vienu žodžiu nieko gero. Po to atrodo kad jie tuir būt nusileido vienoje iš savo požeminių bazių ar tik nebus Arėja-51 Amerikoje,nes žinau kad buvau uždarytas patalpose kažkur tai požemyje o iš viršaus buvo kažkokios tai vieliniu storu tinklu aptrauktos durys kuriose stovėdavo sargybinis iš kitos pusės,ir nekalbėjo man suprantama kalba.Mokėjau vokiškai bet jis nieko nesuprato,kol galų gale neatsirado mokantis rusų kalba ir aš jam smulkiai papasakojau savo nuotykius,jis žadėjo pasakyti vadui ir pasakė kad jau rytoj būsiu iš ten išlaisvintas. Kažkas kita diena įvyko ir aš buvau pakeltas į žemės orbitoje esantį kažkokį tai palydova ir uždarytas jame vienas. Ten ištisai tarškėdavo kažkoks tai įrenginys jis kruopščiai fiksavo visu transatlantinius pokalbius o viename iš jų aš girdėjau du asmenis kurie kalbėjosi vienas su kitu kaip jie žada praleisti savaitgalį. Aš įsiterpiau į jų pokalbį kažkoki tai būdu pats nesuprantu ir paprašiau kad jie organizuotų kaip mane iš to daikto nukelti ant žemės. Tačiau jie pasakė kad kažkas tai pasiklauso linijos ir nustojo daugiau kalbetis vienas su kitu. Va tokius tik ir dabar dar atsimenu atminties trupinius,o toliau atsimenu kaip mane jie iš ten nugabeno į kažkokią tai vieta.Greičiausiai tai ir buvo ta aprašoma istorijoje P-3 planeta.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 14:07 #1340

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
P-3 iojoje mažai ka atsimenu,įstrigo atmintyje tik įvykiai kurie buvo drąstiški arba ekstraordinarūs,o visa kita ir dabar dar kabo kažkur pasamonėje niekaip neišgryninti,todėl teko kai ka sukurti literatūriškai apie ja,nežinau ar ten tiesa ar tai tik kažkokie klaidingi atplaukę prisiminimai,tačiau apie mano konflikta su ten buvusiais žemiečiais atsimenu labai ryškiai.Net nežinau kokia kalba jie kalbėjo tačiau ir aš juos ir jie mane puikiai suprato. Mane šokiravo kai jie pradėjo aiškinti kad tik poros savaičių reikalas kai jungtinės žemės pajėgos mus iš čia išlaisvins,kai aš pasakiau kad jie žiauriai nusikalba ir kad mūsų žmonės net mėnulyje dar tvirtai nepasijuto vos negavau į snukį. Nežinau kaip bet konfliktas apsiėjo be to tačiau atmintyje jis man išliko,kai kitus dalykus teprisimenu kaip per rūką.
Dar atsimenu labai džiaugsminga momenta kai man buvo pasakyta kad ruoščiausi kelionei į žemę,o viskas kita vyko kažkaip tai savaime.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 15:23 #1341

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Na gryžus į žemę man labiausiai įsiminė kad visą laika mane saugojo kad nepabėgčiau kažkokie tai ambalai su juodais kostiumais ir paslėptais šaunamaisiais ginklais juose. Keliavome tik žemės transportu,kai lipdavome skristi lėktuvu aš dažniausiai eidavau kartu su vienu iš jų o man už nugaros eidavo dar du laikydami pistoletus po permestais švarkais ant rankų. Buvau įspėtas kad bus šaudoma be perspėjimų jei bus koks nors mažiausias bandymas bėgti. Todėl man ir įsiminė labai ryškai epizodas kai aš peršautu šonu guliu kažkokiame tai traukinio perone dengtu iš viršaus . Kaip nekeista tą epizoda prisiminiau patį pirma ir įsivaizduojate kaip pasijutau kai perbraukęs per ta šoną ranka tikrai pajutau išlikusį randą. Gal todėl kad jį gydė to miesto ligoninėje. aišku visos tos vilos ir baliai jose tėra tik literatūrinė išmonė,o realiai ka atsimenu tai tik brezentines palapines su viršuje šviečiančiomis raudonomis lemputėmis,ir daugybe aplink vaikštančių juodaodžių bei kitokios spalvos žmonių.
Dar atsimenu kaip buvau koneveikiamas už ta bandymą pabėgti nuo jų ir tada jie išrėkė kad mano kūne yra tiek nuodų kad aš be jų pagalbos neištenpčiau nei trejeto mėnesių,jeigu man būtų pavykęs pabėgimo planas. Tas įvykis tikrai buvo ir jis yra tikrų tikriausias prisiminimas.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 16:03 #1342

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Paskutinis skyrius yra pats tiksliausias prisiminimų požiuriu nors irgi ten yra baletristikos su tomis laiko manipuliacijomis,bet jame daugiausiai atsimenu ir atsiminimai yra gana tikslūs ir neišgalvoti literatūriškai.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 17:30 #1343

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62
O gal gali pamėgint atkurti šalis kur buvai žemėje. Pvz tą traukinio peroną , pasinaudodamas google. Aišku sunku ieškot adatos šieno kupetoje, bet gal maždaug atkurti šalį, paskui .... ir taip žingsnis po žingsnio. Gal įmanoma ?

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 18:11 #1344

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Pokštininkas bandė dirbti ta kryptimi. Kažką kalbėjo apie Pietų Afrikos Respublikos sostine Keiptauna

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 18:40 #1345

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62

inkognito parašė: Pokštininkas bandė dirbti ta kryptimi. Kažką kalbėjo apie Pietų Afrikos Respublikos sostine Keiptauna


Šiai dienai google daug tobulesnė. Galiu ir tavo namą apžiūrėt :)

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-20 17:47 #1351

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Atsiuskite nuorodas kamerūno miestu Jaundes Duala Garua Bamenda Marua ir kitų geležinkelio stočių o jei yra ir metro stočių prieigas,nes man nesiseka ten nukakti su savo kompo programa.Noriu pradėti tyrimus ir paieškas butent nuo tos šalies miestų. Štai vienas iš asociatyvių vaizdų matytu keliaujant kartu su pagrobėjais:
www.google.com/maps/d/viewer?ll=3.859330...ADZ0f5jdRqbxey455uWM

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo inkognito. Priežastis: medžiagos papildymas

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-20 18:47 #1352

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62
Pamėginau, google dar nebuvo ten ir daugiau kaip žemėlapio nematysi,gaila . Dabar tik fuksas , gal kažkas yra nufotkines. Su google vertėju išsiversk , pavz : Kamrūnas Jaundes geležinkelio stotys - Cambridges Yaounde Railway Stations , įmeti į google paveikslėliai ir gauni Štai ką . Nu ir kaip sakiau gal bus fuksas ...... Gaila, bet kompo pagalba kol kas nieko geresnio kol kas negaliu patart ..... o galvojau , optimistas aš .... :silly: :silly: :silly:
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-20 20:40 #1353

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Ir man labai gaila,nes asociatyviu nuotrauku radau bet negaliu apžiurėti tos vietos iš visų pusių. Atsimenu ten statoki laiptai iš miesto leidosi tiesiai į peronao ten stovėjo tarukinys,man pavyko nublokšti viena iš sargybinių kuris buvo iš dešinės ir trejetas šuolių ir aš jau būčiau atsidūręs traukinyje jam pradedant važiuoti... bet kito sargo kulka mane partiesė nespėjus net įšokti į praviras vagono duris,o traukinys tuo tarpu nuvažiavo, o aš likau guleti ant perono kraujo klane,raitydamasis iš skausmo.Peronų ten mačiau tose nuotraukose po tiek metų sunku atsiminti ar tie ar ne tie...Bet panašūs,nes tur būt viso pasaulio traukinių stoties peronai yra panašūs....

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.