Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA:

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2019-03-20 14:14 #1900

  • Pastabi
  • Pastabi avataras
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Žinutės: 52
  • Gauta padėkų: 4
Devynis klausimus jau buvau pateikusi nso.lt pokalbių puslapyje. Dar pridėjau ten neskelbtų klausimų, kadangi pastebėjau, kad vienas žmogus atsakinėja į klausimus taip, lyg pats būtų dalyvavęs įvykiuose. Todėl neimu anų atsakymų "už gryną pinigą".
MANO KLAUSIMAI INKOGNITO'UI (kai kurie adresuoti trečiu asmeniu - neperdarinėsiu; iš anksto atsiprašau, jei klausimai pasirodys nenuoširdūs - galiu patikinti, kad jie tiesiog kilo, skaitant istoriją ne vieną kartą):

Klausimas NR.1: kada inkognito istorija buvo parašyta prieš patenkant į nso.lt 2005-aisiais? Toks jausmas, kad buvo iš anksto parašyta Word'u, o vėliau panoro pasidalinti istorija su žmonėmis. Nukopijuota iš pradinio šaltinio. [Bent jau aš taip darau su savo sapnais.] Minties, kad perrašyta iš kažkokios knygos, atsisakau. Nežadu tokios knygos ieškoti, tik noriu žinoti, kaip ši istorija pateko į tinklą. Be to, istorija prašyta nepriekaištingai, su tvarkingais skyrybos ženklais, o forumuose inkognito daro daug klaidų ir mažai naudoja skyrybos ženklų. Tikriausia istorija buvo redaguota kieno nors kito?

Klausimas NR.2: sakosi nemokėjęs anglų kalbos, bet istorijoje panaudojo žodį "outpostas" (nso.lt istorijoje šio žodžio nėra; jį aptikau 2012-ųjų anomalija.lt forume nukopijuotoje istorijoje), lyg tai būtų įprastas žodis jo kalboje. Gal jis anglų kalbą išmoko iki 2012-ųjų? Jei neklystu, tai tėra vienintelis angliškas žodis. Todėl šis klausimas - tik iš smalsumo.

Klausimas NR.3: istorija pasidalino viešai ir nurodė, kad bijo viešumos - tai du prieštaravimai. Jei būčiau ateivis - tikrai pirmiausia ieškočiau jo šaltiniuose (knygose, filmuose, internete, forumuose), tuo labiau kad naudojamas tas pats nick'as. Gal jis jų jau nebebijo, (tų, kurie gali jį vėl pagrobti)? Jo vietoje nebijočiau, juk turi apsaugą ant rankos, po oda; ir atversčiau visas kortas (tuo labiau tokiame amžiuje). Taigi, klausimas: kam ta apsauga bereikalinga?

Klausimas NR.4: jei neklystu - mūsų herojus pabėgo iš kristalų kasyklų planetos. Turėjo užkirsti kelią atminties ištrynimui. O grįžęs teigia, kad užblokavo atmintį. Gerieji ištrynė? Ar blogiukai dar anksčiau prieš kasyklas pradėjo trinti? Šito fakto nėra istorijoje. Kaip ir nebegali būti vietos istorijoje atminties užblokavimui.

Klausimas NR.5: sako, kad pagrobė torniečiai, kurie perėmė Atlantidos kalbą, panašią į lietuvišką. Tai kodėl jie laive kalbėjo kitoniškai ir prireikė „vertėjo“?

Klausimas NR.6: Tarkime, buvo naktis, apie vidurnaktis, kai jį pagrobė (įsiviliojo į lėkštę). Po 5 val., jau rytas, saulutė jau aukštai. Nesinori patikėti, kad Pilietis X prastovėjo tiek laiko miškelyje. Juk jis tebuvo suinteresuotas „perduoti“ žemietį ateiviams/tyrėjams. Gal X žinojo, kas įvyks (kad grįš pabėgęs su piligrimais) ir kad galutinis tikslas - ne kasyklose?
Mano variantas būtų toks: X ir mūsų žemietis buvo toje pačioje vietoje. Tik ten įvyko kažkas keisto.

Klausimas NR.7: Gavęs injekciją, kaip įtariama su AIDS užkratu (neatmetu galimybės, kad tai galėjo būti ir kita liga), inkognito buvo informuotas, kad po pusės metų (kitur jau teigiama, kad po trijų mėnesių) bus miręs, bet dar sugebėjo metus pragyventi P3 planetoje. Tik, kaip prisimenama, maždaug po metų buvo nugabentas į Žemę ale "atostogų" ir paplatino užkratą. Priešnuodžio gavo kiek vėliau. Informacijos neatitikimas?

Klausimas NR.8 šitas buvo paruoštas, atkreipti skaitytojų dėmesį, kiek yra įsijautę į istoriją, tad atsiprašau už tiesmukiškumą, galima ir neatsakyti: kokius mokslus inkognito yra baigęs? Iš forumų išaiškėjo, kad jis lyg aviacijos inžinierius, lyg žurnalistikos ragavęs (gal rašytojas). Inkognito 2012 metais buvo prisipažinęs, kad buvo parašęs "debilišką straipsniuką", kuriuo patikėjo žurnalistai. Ar jo paties eksperimentai rašyme baigėsi?

Klausimas NR.9: 1980 m., po 5 metų sugrįžimo, kai realiai tik tada būtų grįžęs į Žemę (apie 1979-1980 m.) jam pradėjo grįžti prisiminimai. Ar tai sutapimas tie 5 metai? Gal tai buvo neišvengiama, nes galėjo su pačiu savimi susitikti?

Klausimas NR.10: buvo minima "Prozaro" spiralė. Kaip aiškiai buvo prisimintos tokio pobūdžio sąvokos? Beje, įvedę į Google vaizdų paiešką šį žodį, rasite ohoho kokių spiralių :) Kažkas panašaus į gimdos implantą. Gal klystu ir reiktų pasikliauti pavadinimų panašumu, juk dažnai mūsų leksikoje taip būna.

Klausimas NR.11: Ar buvo įmanoma užbėgti už akių tam pasirodžiusiam virusui, Jūsų nuomone? Juk pats buvote tuo pačiu metu Žemėje, kai Jus privertė neverstinai paskleisti virusą. O ir atmintis jau buvo pradėjusi grįžti.

Klausimas NR.12: viename pasisakyme radau - teigiate, kad mūsų galaktikoje yra vienas milijardas žvaigždžių. Ir sakėte, kad GT priklauso daugiau nei 1 milijardas civilizacijų. Taip išeina, kad kiekvienoje žvaigždės sistemoje yra bent po vieną civilizaciją? Juk mes dar neturime tokio statuso. Mano žiniomis, mūsų galaktikoje (Paukščių Take) yra apie 400 milijardų žvaigždžių. Paskubėtas Jūsų atsakymas ar netikslios žinios?

Klausimas NR.13: Realiai kurį metų jubiliejų laikote tikruoju? Pilnąjį ar pusjubiliejų, metai su plius 5 metais?

Klausimas NR.14: Ar šeimos nariai ryškiai prisimena Jūsų grįžimą namo? Ar atkreipė dėmesį į Jūsų randus? Ką jie apie tai kalba? Ar kalbatės apie istoriją su prie Jūsų šeimos prisijungusiais nariais (suaugusiais, vaikais, anūkais)? [Sukroviau į šitą klausimą keturis, pamaniau, visgi apie šeimą eina kalba - tai nebeskirsčiau.]

Klausimas NR.15: praėjo 40 su viršum metų po įvykio. Pagrobimo ir nusileidimo vietos turėtų būti sunkiai atpažįstamos. Medžiai užaugę, gal išdalintos žemės. Kaip šios vietos atrodo Jūsų akimis dabar?

Klausimas NR.16 [bendras klausimas VISIEMS: 5 metai kosmose gali būti kitokio ilgio nei Žemėje (5 val. Žemėje). Padėkite susigaudyti, kaip būtų, jei nuskraidintume žmogų penkiems metams į kosmosą ir grąžintume atgal. Jis atrodytų jaunesnis ar senesnis, nei Žemėje būtų likęs? Kaip ten su tais eksperimentais kosmose, gal yra kas girdėjęs? Gal specialioji reliatyvumo teorija į šį klausimą gali atsakyti? Ir kaip jį interpretuoti?

Būtų malonu sulaukti atsakymų.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2019-03-20 14:52 #1904

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Na kaip jau rašiau tyrimuose aš labai gerai atsimenu tik pagrobimo pradžia,per vidurį kada buvau pašautas vienoje Afrikos valstybėje,ir nuo to laiko nešioju randą nuo kulkos, ir pabaigą kada buvau išlaipintas iš erdvėlaivio r susitikau su ten laukiančiu kgbistu. dar atsimenu grįžima su nudraskytu motociklu namo ir tai kaip mane sutiko sesuo atrakinusi namų duris,nes tikriausiai per visa tai buvau pametę raktus nuo namų. Visa kita nėreikia taip paraidžiui traktuoti, nes daugumoje ten yra tik literatūrinė tiesa, vien tik tam, kad sujungti pasakojimo trūkstamas grandis, kurių aš ir šiandien dar neatsimenu. Beje apie tai jau rašiau tyrimuose,bet pasikartoju dar karta.Pagrobimo vieta padėjo man atrasti iš naujo san Il o gražinimo vieta yra botanikos sode vienoje aikštelėje kuri beveik nepakitusi ir šiandien,netoli tos vietos tuo laiku buvo rasta apie 12 nušautų jaunų vyrų,kurie buvo nušauti į pakaušį mažo kalibro kulkomis. Bet policija taip ir nerado kas taip padarė,kaip ir nerado kas apiplėšė mano motociklo priekį,kurio remontas man tuo metu atsiėjo virš 150 rublių,o tai buvo gana ženkli suma tam laikui.O motocikla apdraskė tas pats karla matyt kitaip nemokėjęs jo užvesti,kaip tik sujungti laidus spynelėje,o ryte su juo susitikau toje darbovietėje ir jis man siūlė nerašyti dėl motociklo pareiškimo nes mentai vis viena nieko neras,bet aš tikėjausi gauti jo draudima todėl turėjau pranešti. Todėl kas turite ryšių su VRM archyvais galite tokį pareiškima atrasti 1974 metų pirmadienį po pirmojo sekmadienio rugpjūčio mėnesį,bus dar vienas netiesioginis to įvykio įrodymas. Beje žaizda nuo pistoleto kulkos neužgyja per 4-5 valandas o kai aš jau grįžau jau buvo užsidėjęs sugijęs randas ant to šono tik vis dar labai perštintis kas man ir padėjo jį pirmiausiai aptikti,ir nuo jo prasidėjo kai kurių dalykų prisiminimas. Nuo pagrobimo vietos iki grąžinimo yra daugiau nei 10 kilometrų,kuriuos ir turėjo nuvažiuoti tas Karla,tik klausimas iš ko jis sužinojo kur ta vieta bus? O atmintis yra ištrinama visiems be išimties pabuvojusiems erdvėlaiviuose,nesvarbu pas savus ar svetimus,tokie yra konspiraciniai įstatymai ir niekam nevalia jų pažeisti.Tik man buvo lengvesnis atvejis nes implanta iš nosies teko pašalinti otaloringologui ,nes nenumatytai ji pradėjo kraujuoti,dažnai pabudęs rasdavau pagalvę užlieta krauju ir teko eiti pagalbos pas jįį Garliavos polikliniką. beje jis po šios procedūros pranešė matyt kam reikia ir mane laikė užrakinę kabinete, kol atėjusi kažkokia tai moteris nenuėmė piršto atspaudų ir nepaliko telefono, kad viska papasakočiau kai prisiminsiu,net nesiteikė paaiškinti ką. Reiškia daktarai buvo jau kurse, kad tokie dalykai vyksta ir aš buvau jau ne pirmas individas.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2024-03-11 14:49 #3297

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Šiandien gavau info kad Jonas Karla nors ir metuose bet dar gyvas ir jo ieškoti galima Lietuvos šaudymo sporto federacijos archyvuose,štai kokia medžiaga man atsiuntė tas žmogus. Karlà Jonas (1935 03 18 Kaunas), šaulys (kulkinis šaudymas laisvo pavyzdžio stambaus kalibro ir mažo kalibro šautuvais į judamus taikinius), treneris, teisėjas, sporto organizatorius. SSRS garbės sporto meistras (1968). Sąjunginės kategorijos teisėjas (1971). 1984 baigė Lietuvos kūno kultūros institutą. Iki 1962 Lietuvos savanoriškosios draugijos armijai, aviacijai ir laivynui remti (SDAALR) šaudymo sporto klubo viršininkas, iki 1968 Dinamo draugijos treneris, SSRS ginkluotųjų pajėgų centrinio klubo treneris-instruktorius. 29 kartus Lietuvos čempionas (po 4 kartus – 1962, 1965, 1968, 1969; po 3 kartus – 1964, 1971; po 2 kartus – 1963, 1970; po 1 kartą – 1967, 1973, 1974), 32 kartus (1962–1972) gerino 7 šaudymo pratimų Lietuvos rekordus.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2024-03-11 16:22 #3298

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2024-03-13 18:00 #3299

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62

Gavau nuorodą apie tai, www.lse.lt/biografija/jonas-karla/?fbcli...Chifw4f-ZOQGpByI82XA

Reiktu kontaktuoti su SaniL ir nuvažiuoti. Tikrai būtu įdomu ir net labai. Kabliukas ......
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo Evaldas 66.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2024-03-14 14:51 #3300

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Deja ir čia visi galai į vandenį,Šio straipsnio autorius Vytautas Blonskis kuris visgi pasirodo mano vos ne vienmetis irgi mirė. Beje yra jo jaunystės nuotrauka ir ten pažinau vyruka kuris prieš mano pagrobima visą savaitę gyveno sekančioje laiptinėje pas kažka atvykęs į svečius ir pastoviai įdėmiai stebėdavo mane grįžtantį motociklu į kiemą.Atsimenu karta net paklausiau jo ko taip žiūri tai jis pasakė kad jam mano jawa labai patinka ir noretų ja nusipiešti... O pasirodo tik dabar išryškinau kad jis irgi buvo ta pati matyt kgbistų gauja kuri mane jau senai sekė.,kad aš niekur nedingčiau.

http://192.168.8.1/?type=guide?randid=939899462?updataredirect=pliadisfoto.com/vytautas-blonskis-2/#/guide
pliadisfoto.com/vytautas-blonskis-2
www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/...s-vblonskis-24690901
Pasirodo jis mano vienmetis,tačiau matyt per ilgai prabuvo anapus nes prieš mirtį atrodo senesnis nei aš šiandien. Todėl visi galai į vandenį,todėl ir jonas karla paslėpė savo nuotrauka ir suklaidino gimimo datą vietoje 1935- 07 -17 parašyta 1935-03-17.bet neparašyta kad mirė todėl matyt dar gyvas yra tik neaišku kur ir kaip jo ieškoti...

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo inkognito.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2024-03-23 11:50 #3301

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62

Deja ir čia visi galai į vandenį,Šio straipsnio autorius Vytautas Blonskis kuris visgi pasirodo mano vos ne vienmetis irgi mirė. Beje yra jo jaunystės nuotrauka ir ten pažinau vyruka kuris prieš mano pagrobima visą savaitę gyveno sekančioje laiptinėje pas kažka atvykęs į svečius ir pastoviai įdėmiai stebėdavo mane grįžtantį motociklu į kiemą.Atsimenu karta net paklausiau jo ko taip žiūri tai jis pasakė kad jam mano jawa labai patinka ir noretų ja nusipiešti... O pasirodo tik dabar išryškinau kad jis irgi buvo ta pati matyt kgbistų gauja kuri mane jau senai sekė.,kad aš niekur nedingčiau.

http://192.168.8.1/?type=guide?randid=939899462?updataredirect=pliadisfoto.com/vytautas-blonskis-2/#/guide
pliadisfoto.com/vytautas-blonskis-2
www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/...s-vblonskis-24690901
Pasirodo jis mano vienmetis,tačiau matyt per ilgai prabuvo anapus nes prieš mirtį atrodo senesnis nei aš šiandien. Todėl visi galai į vandenį,todėl ir jonas karla paslėpė savo nuotrauka ir suklaidino gimimo datą vietoje 1935- 07 -17 parašyta 1935-03-17.bet neparašyta kad mirė todėl matyt dar gyvas yra tik neaišku kur ir kaip jo ieškoti...

Tai lieka vienintelis šansas ieškoti nutekintų dokumentų, gal, gal kažkas paaiškės. Turėtu būti kažkas, po sovietų griuvumo nutekinta. Kiek visiems, sakiau, padėkite man ieškoti, padėkite, blemba visi bijo kažko ... Užtikęs ne mažai visko, ypač tuo laikotarpių, kaip tu buvai pagrobtas, buvo viskas suaktyvėję. Reiktu net analizę padaryti, Bet visi iš ufologija.lt žiūrėjo į tai kreivai. Man atrodo, net buvau tau siuntęs, buvo laikraščiuose anketos - apklausos, kokius ateivius matėte. Ir panašiai. Visi slapti dokumentai yra nutekinami per vadinama tamsųjį internetą. Ten informacijos 90 % , o šitame tik 10 %, na čia maždaug, nes tiksliai niekas nepasakys, bet santykis panašus. Tai, va. Niekaip kitaip nieko nesužinosime. Tik ieškodami. O, skaičiuoti varnas danguje ... ne galima, ir spėlioti kokia ten varna , bet naudos kiek ? O, man vienam sunku.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.