Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMA:

Antigravitacijos teorija 2018-02-23 14:19 #1358

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2018-02-23 14:27 #1360

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Viktoro Šaubergerio - antigravitacijos pradininko darbai, Vokietijoje 1939-1945 metais.





Mano sukurtas antigravitacinio varytuvo prototipas yra tolesnis jo darbų išvystymas iki realiai veikiančio modelio.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2018-02-25 01:12 #1366

  • San IL
  • San IL avataras
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Žinutės: 568
  • Gauta padėkų: 47
Kodėl tada neskraido skalbimo mašinos? ~1200rpm
Kodėl neskraido automobiliai su automatinėmis pavarų dėžėmis (hidraulinė sankaba)? (iki 6000rpm)

Juk tiek ten tiek ten vanduo (arba ATF'as) yra sukamas, susidaro sūkūrys, kodėl neatsiranda stūmos jėga?

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2018-02-25 09:11 #1372

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Geras klausimas,bet turiu pasakyti kad visi šitie paviešinti Šaubergerio modeliai irgi neskraido,tai tik teorija-nacistino mokslininko,kuriai karo metu buvo mesti milžiniški resursai ir stengiamasi sukurti skraidnčia lėkštę. Gali būti kad Vokietija skyrusi tam technologijos stebuklui tiek lėšų ir laiko taip ir nesulaukė to antigravitacijos efekto. Šis mokslininkas nuėjo arba buvo nukreiptas klaidingu keliu.Jeigu jis būtų žinojęs viena know-how kurį beje aš irgi atradau labai atsitiktinai ir įtartinai keistomis aplinkybėmis,todėl net sąžinė neleidžia nuopelnus priskirti sau nes tai buvo tik atsitiktinumas į kurį aš bet atkreipiau dėmesį nes žinojau gerai aerodinamika,propelerių ir reaktyviniuo srauto teorija. Milžiniška keliamoji galia atsirado tokiu juokingu būdu,kokiu ji tikrai negalėjo atsirasti,ir nebuvo nei vieno ją sukeliančio veiksnio mūsų tradicinio supratimo prasme.Kad aš pradėjau galvoti kas tai per velnias yra. Dabar kai sulyginu jo tyrinėjimus ir tai ka atradau aš negali net nusistebėti kaip mes vienas apie kita absoliučiai nežinodami nuėjome panašiu keliuJam tertūko tik keletos smulkmenų ir jis būtų ta dalyką irgi atradęs. Negaliu jums atskleisti to know-how nes neturiu tam teisės,bet jeigu gerai užsiimsite šituo dalyku gal būt jūs irgi atrasite tikraja antigravitacija. Beje ji neprieštarauja energijos tvarumo dėsniui,skysti tėra darbinis kūnas,o energija tokiam įrenginiui suteiks elektros srovė.Tačiau skystis yra pastovus dydis cirkuliuojantis sitemoje ir būtų gerai kad jis būtų kuo didesnio lyginamojo svorio,pavyzdžiui gyvsidabris arba išsilydęs nuskurdinas uranas,tik šiuo atveju įrenginys taptų dar sudėtingesnis ir kaprizingas Be to vanduo reikalingas ir taip kelionės metu daiktas,nors su juo techninės charakteristikos būtų ženklai prastesnės nei su sunkiaisiais skysčiais.
Elektros įtampa galėtų būti gaunama tiesiog iš žvaigždės(mūsų atveju saulės) energijos.Kosminio aparato disko formos korpusą padengus fotovoltiniais elementais arba viduje sumontavus atominius reaktorius energijos gamybai tipo kaip kad yra povandeninuose laivuose Todėl elektra galima pasigaminti dviems būdais erba pasiimti iš šviesulio artimiausio ir skriejant orbita aplink jį išvystyti pakankama greitį tolimesniai kelionei iš inercijos arba patiems gaminti energija iš sukauptuose urano strypuose esančios atominės energijos,saugumo sumetimu tokie reaktoriai su kevlaro trosais ir kabeliu juose galėtų skrieti komose per keliolika kilometrų atsilikę nuos elektros vartotojos-erdvėlaivio. Na bet tai tik technikos reikalas,nes atsirastų kitos problemos kai reikėtų stabdyti erdvėlaivį ir tas procesas testusi daugybę laiko.kad neviršyti pavojingas perkrovas ekipažo gyvybei ir t.t.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2018-02-25 09:34 #1373

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Sūkurio teorija yra pagrindas šios stebuklingos kosminės prigimties jėgos,bet Šaubergeris klydo, manydamas kad pavyks sukurti save palaikantį sukūrį pradžioje suteikus energijos o vėliai ji pati save gamintų su didžiuliu pertekliumi, kurio dalį galima būtų palikti jos palaikymui o kita dalį darbo atlikimui,šiuo atveju keliamosios galios sukūrimui. Kadangi šia teoriją sužinojau per daug vėlai jau po savo eksperimentų,todėl aš ir nenuėjau tuo keliu, kuriuo kreipė garbusis profesorius,tačiau šiandien aš galiu palyginti ir drąsiai pasakyti, kad jis buvo tik per Marytės plauka nuo didžiausio žmonijos istorijoje atradimo.Beje man apie tai išsitarė patys erdvėlaivyje buvę ateiviai,- kuriuos aš būdamas aviamodeliuotojas, negalėjau neužduoti tokio klausimo,kokiu principu skrenda jų laivas beorėje erdvėje absoliučiai nutolęs nuo bet kokių masių, kurios galėtų daryti gravitacinę įtaka jų laivo skrydžiui.Jie tada pasakė ,kad principas yra toks kurį naudoja buityje dažno nuosavo namo savininkai,tačiau kadangi aš tuo metu gyvenau daugiabutyje tai ir nesupratau ka jie ta alegorija norėjo pasakyti...Tačiau dabar suprantu, kad jie beveik tada išdavė man know-how paslaptį.Todėl atsitiktinai ta dalyka ir atradau 1981 metais,kai prieš 3 metus apsigyvenau privačiame name.Bet iš karto po to buvo bent du bandymai mane nužudyti,kurių man atsitiktinai pavyko išvengti.O gal tai buvo ne atsitiktinumas,o po kurio laiko pas mane atvykę du mokslininkais apsimetę vyrai mano ta įrenginį išsivežė visiems laikams. Tačiau po truputį grįžo atmintis ir dabar žinau kaip tai vyksta.Nors ir daviau jiems garbės žodį kad niekam neišduosiu šio know-how,nes dar ne laikas tokį žaisliuka įteikti į žmonių rankas,nes jis pasitarnaus tik blogiui o ne gėriui. Tai tas pats kaip duoti beždžionei bomba su ant dėžutės pritvirtintu susisprogdinimo mygtuku,tai tik laiko klausomas, kada jai užeis noras ta mygtuka paspausti... Ilgai pasvarstęs supratau, kad jie vis dėl to yra teisūs ir todėl iki galo kol jie nepasakys kitaip laikysiu šį dalyka paslaptyje. Tačiau tiek kiek jums perdaviau užuominų jūs jau galite savarankiškai pradėti savo tyrimus šia kryptimi ir gal būt jums pasiseks... juo labiau, kad jis tikrai egzistuoja,- šis super galingas efektas.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2018-03-16 08:45 #1402

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Susilaukiu nemažai priekaištų kad laikau šį savo atradima paslaptyje ir niekam jo neatskleidžiu,o tam yra priežastys netgi 2.
1. Žmonija dar nesubrendusi turėti tokius įrankius kosmoso tyrimui,nes jie bus panaudoti greičiausiai militaristiniams tikslams ir stengiantis pražudyti arba pavergti kitas tautas.
2. Ši technologija dar turi labai nemalonų dalyką.žinant kad antigravitacijos efekta gali sukelti skysčio judėjimo sūkuriniai laukai ir to nėra kuom daugiau pakeisti,tai yra labai pavojinga atvirame kosmose kur vyrauja -275 laipsnių temperatūra arba beveik absoliutus nulis. todėl darbinis kūnas visuomet turės būti dirbtinai šildomas iki jo skysto agregatinio būvio,pavyzdžiui gyvsidabriui tai yra -60 laipsnių,o jei naudoti geriamajį vandenį tai net iki +4 laipsniųC , kada jis yra pats tankiausias ir sunkiausias pagal lyginamaja mase. Įvykus kokiai nors avarijai energetiniame erdvėlaivio tinkle ir užžšalus vandeniui arba gyvsidabriui visas antigravitacinis jo efektas dings iki to laiko kol jo nepavyks atšildyti iki skysto agregatinio būvio. o žinant kad nukeliavus šviesmečius nuo žemės techninės pagalbos vargu ar kas besulauks ir teks pasitikti siaubinga žūtį atvirame kosmose visam erdvėlaivio ekipažui.Nenorėčiau tapti nors ir netiesioginiu tokių žmonių mirties kaltininku,todėl geriau jau šitas dalykas dar telieka užslaptintas, kol sulauks geresnių laikų ,o gal per ta laika bus atrasti ir kiti ženkliai tobulesni antigravitacijos sukėlimo efektai.Nepaisant to jis galėtų pasitarnauti keičiant visą žemiškajį transporta iš važinėjančio į skraidanti ir galintį vertikaliai pakilti ir nusileisti bet kuriame taške.pavyzdžiui kad ir gyvenamo namo balkone. ir ten būti laikomas kol jo vėl prireiks. juo labiau kad propelerio efektas yra tris kartus mažesnis nei antigravitacinio varytuvo,čia būtų galima darbiniam kūnui naudoti gyvsidabrį ir tai būtų visiškai saugu.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2019-03-20 14:57 #1905

  • Pastabi
  • Pastabi avataras
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Žinutės: 52
  • Gauta padėkų: 4
Praėjo metai po šios temos paskutinio pasisakymo.
Pratęsiu...

Šių metų pradžioje man pakliuvo video nuoroda su J. Searl nemokamos energijos generatoriumi. Video siužete pasakojama apie profesoriaus bandymus ir kaip tas generatorius pakildavo nuo žemės, kaip paslaptingai dingo visi jo bandiniai ir dokumentai. Siūlau pažiūrėti:



O šiandien gavau nuorodą su teorija, kurią vadinu "spurgos" teorija. Genialu. Va tai ir jausdavau vaikystėje, kad viduje manęs yra kažkas mažas, o aplinks kažkas didelis. Manau, jog apie tai ir kalba vaizdo medžiagoje. Vaizdelis apie 2 val. - taip kad, kas turit laiko ir kantrybės, pažiūrėkite. Aiškina ir apie NSO, ir apie piešinius javų laukuose; gausu efektų - žiūrėti nenuobodu :)



Ir dar. Man netikėta, bet LRT lyg papildo aukščiau minėtą vaizdelį elektromagnetiniu lauku, kuris vadinamas anapoliu (straipsnio data 2015-09-08):
www.lrt.lt/naujienos/mokslas-ir-it/11/20...ooa6Cy9otn1SVTZbuTG4

Ką manote?

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2019-11-06 09:52 #2169

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Tiems kas neįkertate rusiškai, Šaubergerio teorijos pagrindai anglų kalba. Beje čia tik 80 procentų teisybės o likusieji 20 procentų kurie yra patys svarbiausi ir sudaro antigravitacinio varytuvo visą Know-how netgi nepaminėti. Arba Šaubergeris pats jų nežinojo ,arba nuslėpė specialiai, kad šis gal būt didžiausias išradimas žmonijos istorijoje taip ir nebūtų sugebėtas atkurti karo reikmėms, nes žmonija kelionėms galaktikoje taip pat dar yra nepasiruošusi dėl savo supuvusios moralės principų...

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2019-11-06 10:09 #2170

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Neskraido dėl to paprasčiausios priežasties,kad levitaciją generuoja ne sukūrys,o implozija,- o ji yra rezonansas torsioninių laukų sandūros. Tereikia žinoti kaip tą rezonansą sukelti ir tada paprasčiausias vandens siurblys taps galingu antigravitaciniu įrenginiu.Vat čia ir yra visas Know-how,o visa kita vandenėlis...Man juokinga kad akademikai kurie daug metų gavo solidžias algas už to dalyko atradima taip nieko doro ir nesugebėjo atrasti.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Antigravitacijos teorija 2019-11-06 17:57 #2171

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

  • Puslapis:
  • 1
  • 2
  • 3

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.