Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1
  • 2

TEMA:

Jie jau vis mažiau slepiasi 2019-05-01 11:13 #2024

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62
Šita frazė vėl atkeliavo iš mūsų nemėgstamo feisbuko :lol: . Juokas , juokais, bet tema verta diskusijos.
Viena moterys ar mergina parašė tokią frazę įdėjo video ( aš kaip visą laiką tą video "pagrobiau ) :

jie jau vis mažiau slepiasi -- va tik TV ir žinios apie tai tyli


Žodžiai, kad "jie vis mažiau slepiasi " manau ... hmmm net nežinau. Pirmoje eilėje, kabinčiausi prie video autentiškumo. Bet, kad tv ir žiniasklaida apie tokius dalykus tyli, tai jau manau įprasta. Pamenu, kaip astronautas buvęs mėnulyje atskleidžia ką matęs, tampa kažkokia sensacija. Pasaulio žiniasklaida, kas kaip vieni daugiau kiti mažiau praneša, o LT iš vis nieko. Gal 20 sekundžių info. Aišku Delfi padaro ilgesnį reportažą.
Ką manot apie šitą video ir aplamai ?
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2019-05-01 13:42 #2025

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Na šis video tik dar labiau patvirtina mano teiginius, kad pas juos pastoviai vyksta karo veiksmai,čia užfiksuota kaip tik ištrauka iš oro mūšio tarp priešiškų nežemiečių grupių. Juk rašiau kaip ir aš slėpiausi šalta žiemos naktį po skardiniu baseino stogu nuo galimo manęs sunaikinimo,kai mano globėjai buvo per daug toli kad laiku atvyktų man į pagalbą. ir praktiškai man dar esant lauke girdėjau tolimą mūšio kononada, kai jie kovine rikiuote nesenai buvo pralėkę man virš galvos ir matyt pričiupo mano persekiotojus.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2019-07-20 16:01 #2074

  • Starkids
  • Starkids avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
Ištrinta

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo Starkids.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2019-07-21 18:37 #2075

  • San IL
  • San IL avataras
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Žinutės: 568
  • Gauta padėkų: 47

Starkids parašė: Video matomos šviesos, manau yra optinė apgaulė. Spėju tai yra iš diskotekos vietos sklindančios šviesos arba vaizdinės reklamos, atsimušančios nuo žemai susitelkusių debesų.
Kažkas panašaus buvo užfiksuota prieš metus Maskvoje:
www.gismeteo.lt/news/gamta/7773-virs-mak...-kas-tai-buvo-video/


Vertinu norą analizuoti, tačiau turiu savų pastebėjimų. Nemanau, kad pirmame video yra reklamos šviesos. Priežastis - šviesus dangus. Nėra tokių stiprių lazerių, kad ant mėlyno dangaus šviestų taip ryškiai. Plius pirmame video dangus atrodo net ne debesuotas - nėra ant ko projektuotis šviesai. Štai antrame video dangus yra tamsus ir toks paaiškinimas visai tinka. Man tik trūksta šviesos stulpų iki tų šviesų, tačiau esant tam tikrom atmosferos sąlygom taip įmanoma.

O štai pirmame video, aš manau, kad žmogus tyčia filmuoja atspindį ant mašinos stiklo ir apsimeta, kad objektai yra danguje.
Ryškus šviesos šaltinis ar saulės atspindys automobilyje tikrai gali atsispindėti ant stiklo taip ryškiai net šviesaus dangaus fone.

Taigi techniškai - video nėra klastotė, bet yra suklastotas pats NSO faktas. Taip sėkmingai NSO video klastojami ir iki šiol, nenaudojant jokių IT technologijų.

Aš jau seniai noriu intenciškai pridaryti tokių visokių klastočių, nuotraukų ir video kur atrodytų, kaip NSO, tačiau būtų aiškus paaiškinimas kaip toks vaizdas atsiranda - mokomiesiems tikslams ufologams, tačiau vis neprisiruošiu. O variantų prigalvojau labai daug - ir iš praktikos ir šiaip, netyčia pastebiu dalykus, kuriuos žmonės gali supainioti su NSO. Geriau vieną kartą pamatyti ir suprasti, nei šimtą kartų girdėti teorijas.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2019-08-07 14:15 #2111

  • Pastabi
  • Pastabi avataras
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Žinutės: 52
  • Gauta padėkų: 4
Pritariu minčiai, kad dauguma "NSO" yra tik šviesos pokštas arba noras ką nors suklastoti. Ir aš pastebėjau įvairių atspindžių pokštų. Tereikia galvą pakreipti kitaip arba apsidairyti aplink ir išaiškėja "įtariamieji" :)
San IL, tikiuosi neprikimši interneto įvairiom sąmoningom falsifikacijom? Kiti žmonės gali ne taip suprasti...

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2019-08-08 18:39 #2116

  • inkognito
  • inkognito avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2022-02-13 21:13 #3034

  • Avalon
  • Avalon avataras
  • Offline
  • New Member
  • New Member
  • Domiuosi šio plataus ir keisto pasaulio paslaptimi
  • Žinutės: 11
  • Gauta padėkų: 1
Manau priešingai šiais laikais žymių ir oficialių NSO pranešimų santykinai mažėja. Nežinau ar tai gali būti susiję su tuo, kad dabar žmonėms lengviau prieinamos kokybiškos kameros, telefonai ir ateiviai nenori rodytis. Dėl LED apšvietimo naktimis jau netenka mieste matyti žvaigždžių ir NSO. Ko padaugėjo šiais laikais tai CG pokštų pritraukti daug peržiūrų.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo Avalon.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2022-02-14 15:21 #3036

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62

Manau priešingai šiais laikais žymių ir oficialių NSO pranešimų santykinai mažėja. Nežinau ar tai gali būti susiję su tuo, kad dabar žmonėms lengviau prieinamos kokybiškos kameros, telefonai ir ateiviai nenori rodytis. Dėl LED apšvietimo naktimis jau netenka mieste matyti žvaigždžių ir NSO. Ko padaugėjo šiais laikais tai CG pokštų pritraukti daug peržiūrų.

Kiek seku įvykius Norvegijoje. Tai yra stebimi neatpažinti objektai. Net jie paišo žemėlapius kur ir kiek buvo stebima. Aš juos turiu.
Kitą vertus. Labai daug buvo stebima šalto karo metu. Labai daug buvo stebima kur daug karinės technikos ir panašiai.
Bet. Varna irgi gali būt neatpažintas skraidomas objektas, kol mes juo neidentifikuojame.
Reikia ieškot atsakymų čia, žemėje. Bet ne danguje. Jie jau senai lankosi pas mus.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2022-02-15 19:33 #3037

  • Avalon
  • Avalon avataras
  • Offline
  • New Member
  • New Member
  • Domiuosi šio plataus ir keisto pasaulio paslaptimi
  • Žinutės: 11
  • Gauta padėkų: 1
Ar jie yra tarp mūsų, visuomenėje neaišku, nėra kaip patikrinti. Bet jie slėptis turi mokėti vis geriau.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Jie jau vis mažiau slepiasi 2022-02-15 21:00 #3038

  • ufologija
  • ufologija avataras
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Žinutės: 50
  • Gauta padėkų: 7

Ar jie yra tarp mūsų, visuomenėje neaišku, nėra kaip patikrinti. Bet jie slėptis turi mokėti vis geriau.
Kam slėptis, jai juos ir taip slepia.
Visuomenė nesužinos. Negalima.
Patikrinti galima, ne daug šansų, bet galima. Reikia daug dirbt, reikia ir naujų minčių. Ir ne viskas darosi greit. Ypač, kaip dauguma nusiplauna rankas. Vieni bijo, kiti bijo atskleist savo asmenybes ir taip toliau ......

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

  • Puslapis:
  • 1
  • 2

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.