Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA:

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2017-12-12 00:28 #1209

 • San IL
 • San IL avataras Topic Author
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Žinutės: 552
 • Gauta padėkų: 47
Padariau tai, ką senai reikėjo padaryti. Kadangi ufologija.lt siekia tapti Lietuvos ufologijos centru, mes turime publikuoti kuo daugiau istorijų, taip pat kuo daugiau jų realiai ištirti. Įkėliau originalų inkognito pasakojimą apie jo pagrobimą, kad kuo daugiau žmonių galėtų jį pamatyti ir perskaityti, prisijungti čia ir objektyviai padiskutuoti, užduoti gerų klausimų.

Inkognito pagrobimo istorija

Ne paslaptis, kad nuo 2016 metų mes ėmėmės didelės apimties tyrimų, kurie mums kainavo daug laiko ir finansų, tačiau ne viskas yra aprašyta, nes internete susiduriame su didžiule konfrontacija piktai nusiteikusių žmonių, o žodžių karams ir kovai su diskreditacija neturime tiek laiko ir jėgų. Todėl ši, bei kitos temos, esant reikalui, bus labai griežtai prižiūrimos ir bus priimamos tik konstruktyvios diskusijos ir konstruktyvi kritika. Mes dalyvaujame ufologiniuose tinklapiuose nuo pat šios istorijos atsiradimo pradžios ir per daugiau nei 10 metų daug kartų matėme kaip stipriai ši istorija buvo puolama, neleisime tam kartotis čia.

Geriau išnaudoti laiką protingoms mintims ir darbams.

Šioje temoje galite užduoti klausimus pačiam inkognito, apie jo istoriją, jis yra mūsų forumo narys.
Apie tyrimus bus sukurtos kitos temos, tačiau kol kas naujausios tyrimo detalės viešinamos nebus, kad nepakenktų pačiam tyrimui. Klausimai apie tyrimą bus perkelti į kitas temas.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo ufologija.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2017-12-15 09:47 #1213

 • Evaldas 66
 • Evaldas 66 avataras
 • Offline
 • Platinum Member
 • Platinum Member
 • Žinutės: 699
 • Gauta padėkų: 61
Kaip ko trūksta. Gal reikia pridėt ir pasakyt visiems, kad kaip kas yra "pgražinta" pačiame pasakojime. Mes tai žinom, kiti ne. Pasakojimas pasirodė kaip pats minėjai jau senai. Dar 20 amžiuje :woohoo: . Kaip internete tikėjo bet kokiu falshu .Dabar 21 , tad reiktu kur kas tiksliau papasakot viską. Vien todėl, kad internete 95 procentai jai ne daugiau falsho. Žmonėms sunku patikėt. Nors klausymas tikėt ar ne tikėt mano manymu kvailas.
Bet ką aš pats matau, ką pamačiau visai ne senai man iškyla dar daugiau klausymų. Nes pats negaliu to paaiškinti .
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo Evaldas 66.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2017-12-15 14:21 #1214

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Platinum Member
 • Platinum Member
 • Žinutės: 521
 • Gauta padėkų: 39
Na taip tai daugiau literatūrinis kūrinys kuris yra paremtas tikrais įvykiais ir tie tikri įvykiai bei iškilę iš mano iki pat 1990 metų užblokuotos atminties prisiminimai tėra tik įpinti į bendra kūrinio konteksta .Svarbiausiai dabar jau 100 procentų esu įsitikinės kad tie prisiminimai ne klaidingi o realiai egzistuoja,nes kurį laika aš ir pats galvojau ar tai viskas yra tiesa ar tik sapnas kažkoks.
Tačiau kai kurie epizodai toje istorijoje buvo itin man skaudūs ir jų nepajėgė ištrinti netgi ateiviškos atminties blokavimo technologijos.
Pavyzdžiui epizodas kur aš buvau sužeistas į kairį šoną klubo srityje,į mane buvo šauta ir tikrai aš buvau patekęs į ligoninę kažkur Afrikoje,o toje vietoje po šiai dienai užčiuopiu randą ir jis yra toks pats tikras kaip ir aš pats. Tada išeitų jeigu aš tikrai pas juos išbuvau tik nuo 24 val vakaro 1974m. rugpjūčio pirmojo sekmadienio iki 5 ryto pirmojo pirmadienio,tai kaip galėjo 100 procentų sugyti tas randas kad jo liko tik žymė kuri ir po šiai dienai ten yra? Argi pas mus medicinoje egzistuoja tokios technologijos kurios sugeba tokiu trumpu laiku išgydyti šautinę žaizdą?
Antras momentas kai netrukus man imdavo nei iš šio bėgti kraujas iš nosies ir tada nuėjus į Garliavos polikliniką pas ausų nosies gerklės daktara jis man iš dešinės nosies šnervės ištraukė kažkokį metalinį 1 cm ilgio cilindro formos objekta, kuris priminė priminė ne tai varžą elektronikos ne tai cilindrinio guolio ritinilį. Bet svarbiausia po to buvau užrakintas jo kabinete kol neatvyko kažkoks tai žmogus kuris man nuėmė pirštų antspaudis ir pasakė paskambinti jo duotu telefonu kai pradėsiu viską atsiminti. Ta daiktą aš rodžiau aplinkiniams draugams šeimos nariams ir niekaip negalėjome suprasti kaip tas daiktas pas mane nosyje galėjo atsidurti. Aš jį padėjau į kažkokia tai mėlyną dėžute nuo parkerio ir padėjau į gerą vieta tačiau kur po šiai dienai negaliu atsiminti. Bijau kad jis pradingęs yra visiems laikams.
Trečias momentas kai 1990ar 1991 metais ėjau medicininį patikrinimą klinikose pasiskundžiai kad man kai kada per pakaušį nutrenkia kaip elektros srovė nei iš šio nei iš to,tada mane nusiuntė pasidaryti rentgeno nuotrauką galvos. Daktarė patį pirma kart apžiurėjus ją pasakė kad man yra aneurizma galvoje ir liepė ateiti po savaitės kol ji pasikonsultuos su specialistais ar galima ją operuoti. Po savaitės ji pasakė kad sumaišė pavardes ir ne mano o prieš mane atėjusiam pacientui buvo aneuriznma ir manęs tiesiog paklausė ar nebuvau kur nors kare ir ar neturėjau kontaktų su ateiviais,Nes galvoje yra kažkokie tai metaliniai objektai. Dar paklausė ar tai man netrukdo normaliai gyventi. Aš tą nuotrauką parsinešiau namo ir pats atsimenu kad mačiau du kvadratėlius sujungtus laideliu pakaušio srityje. Tačiau ir ta nuotrauka kažkur tai mano buvo padėta į gerą vieta ir arba aš ja užmiršau arba ji irgi pradingo kaip ir tas implantas cilindro formos. kadangi tuo metu vis dar matyt galiojo man tas atminties blokavimas aš to dalyko nesureikšminau ir neatkreipaiu į tai dėmesio.
Visa laiką mano užblokuotoje atmintyje šmėžavo kažkoks tai žmogus kuris buvo tų mano problemų kaltininkas tačiau niekaip negalėjau atsiminti nei jo vardo nei pavardės,kol galų gale apie 1992 metus jau prisiminiau,kad tai buvo Jonas Karlas,jis man kalbant su juo telefonu pasakė kad man fgal būt reikalingas jo brolis Bronius Karla. Jis man pasiųlė susitikti su juo kur nors ir pasikalbėti ir aš jam pasiuliau žemės savininkų susirinkima į kurio posėdžius reguliariai vaikščiojau tais metais į salę Donelaičio -2 žemės ūkio rūmuose.
Ten jis manęs tiesiai šviesiai paklausė kodėl aš jį prisiminiau,aš suprasdamas pavojų pasakiau kad jis mane domina kaip šaudymo treneris kurį dar prisimenu nuo tų laikų kai aš pas jį buvau keliose treniruotėse,nes žemės savininkus reikia pamokyti kaip naudotis su ginklu,jeigu komunistai Lietuvoje nuspręstų aplamai negražinti jiems žemės turėtos tarpukariu. A nu jeigu tik dėl to tai labai gerai-atsimenu tada pasakė jis. Ir tada aš supratau kad vis dėl to aš dėl jo nesuklydau.
Tačiau ar tikrai jis dirbo kartu su manimi įsitikinau tik 2016 metais kai apsilankėme su grupe ufologų Garliavos-Jonučiuose įsikūrusioje Kamestoje ir suradome archyvinius dokumentus,bei gavome jo to meto gyvenamojo būsto adresą.
Padedant Linui aš įtemptai stengiausi atsiminti ir mano pagrobimo vietos koordinates jos turėjo būti nelabai toli nuo mano tuo metu gyevanamos Vietos Garliavos Jonučiuose. Peržiurinėjant MAPS man atsitiktinai iškilo mūsų pokalbis su Karla kad jis mano namuose mane įkalbinėjo nuvežti su mano motociklu į jo kažkokia tai susitikimo vietą.
- Ta vieta nelabai toli gal bus 10-15 km su motociklu ten ir atgal apsisuksime per 30 minučių-aiškino man jis tada. Todėl tada ir pasiutau tame miške kai vietoje 30 minučiu kurias tikėjausi sugaišiu dėl jo teko išbūti ten jau keletą brangių valandų(tur būt atsimenate kad pasakojau kad tuo metu buvau nutaręs padirbėti prie savo kuriamo pilotažinio lėktuvo modelio)_nes buvos sekmadienis vienas buvau namuose ir niekas man negalėjo trukdyti tam darbui,.
Todėl ir pavyko tiksliai rasti ta vietą tiesiai per laukus ji buvo dar arčiau nuo Kamestos ir jon treniruotis ko gero jis su kitais sportininkais eidavo pesčiomis,O su motociklu teko vykti per aplinkui į ta miškelį. Bet kaip jis išėjo į kontakta su nežemiečiais man iki šiol yra paslaptis. bet kadangi mūsų darbovietėje jis buvo greičiausiai po priedanga kaip paprasčiausias fizinio lavinimo specialistas o vėliau sužinojome kad jis tuo pačiu laiku buvo ir kariškis ir iš namų į darbą išeidavo su uniforma.,tai darau prielaida kad jis buvo KGB darbuotojas,nes tame name butus gavo visi KGB kauno miesto darbuotojai kur jis gyveno. Tai aišku tėra prielaidos tačiau jos gana tikslios mano manymu.
Kas įvyko tame miškelyje kai mes su San Il nuvykome į jį nepasakosiu, nes apie tai gana puikiai aprašė jis pats.
Dar yra daug dalykų kuriuos tingiu pasakoti,bet jie mane įtikino kad visa tai nėrra joks sapnas ar kliedesys. Bet šiame mano pirmame literatūrinio bandymo kūrinėlyje bandant susisteminti išgyvenimus ir pateikkti juos ufologiniuose forumuose matyt buvau suprastas kaip senas žmoghus kuriam trūksta dėmesio,jis psichiškai nesveikas ir t.t. kas realiai parodo kokioje psichinėje negalioje yra visa mūsų visuomenė ir jaunimas jos konkrečiai. Bet šiaip tai jūsų reikalas ką manyti o aš žinau kad realybė yra visai kitokia nei mūsų buka ir nemastanti minia ją įsivaizduoja,todėl ir lengva ja manipuliuotyi kaip kokia avinų banda. O aš atlikau tik savo pareiga priešman sunkią minutė tolimoje planetoje padėjusiį žemieti ir įvykdžiau jam duota savo garbės žodį.
Jums padėkojo šie nariai: Evaldas 66

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2017-12-15 17:01 #1215

 • San IL
 • San IL avataras Topic Author
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Žinutės: 552
 • Gauta padėkų: 47

Evaldas 66 parašė: Gal reikia pridėt ir pasakyt visiems, kad kaip kas yra "pgražinta" pačiame pasakojime. Mes tai žinom, kiti ne.


Taigi kaip tik tą ir padariau straipsnio pradžioje:

Liudytojas patikslina, kad atmintis apie pasakojimą grįžta labai pamažu, jis atsimena tik šios istorijos fragmentus:

„Atmintis grįžta labai pamažu, nujaučiu, kad dar ir dabar ne viską atsimenu, nes kai kuriuos fragmentus pasakojime turėjau sulipdyti iš intuicijos, kad gautųsi vientisas vaizdas, nes kitaip niekas nesusigaudytų mano pasakojime.“


Na o mums reikėtų pratęsti savo mintį, surašyti viską viską į vieną vietą, ką inkognito atsimena tiksliai. Paskui sudėsim kartu su faktais ką atrodome ir dar atrasime patys ir gausim daugiau mažiau tikslų vaizdą. Šį dalyką kol kas siūlau toliau daryti uždarai.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2017-12-16 11:13 #1216

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Platinum Member
 • Platinum Member
 • Žinutės: 521
 • Gauta padėkų: 39
Visus dalykus kurie iškilo iš atminties arba aplamai net nebuvo užmiršti,nors ir kaip kad stengėsi tai padaryti kažkas savo technologijų pagalba galiu tiesog nukopijuoti šiame pasakojime ir perkelti kažkur į atskira puslapį,kurie būtų prieinami tik ribotam lankytojų ratui. Tai nesudarytų man jokių problemų,tačiau skaitytojams toks "Kliedesių rinkinys" tikrai nebus įdomus ir sunku bus jį skaityti besistengiant suvokti ką autorius norėjo pasakyti arba kaip išreikšti savo mintį,todėl siūlyčiau kad ir toliau ši istorija liktų tokiame formate kokiame ji buvo pristatyta pirmą karta "Gyvo Sapno" forume.Be to iš atminties iškilo ir dar kitokių fragmentų,kurie nebuvo paminėti šiame kūrinyje 2005 metais.
Pats pirmasis dalykas iškilęs iš atminties, kaip nekeista buvo scena ,kur aš norėdamas pasinaudoti situacija bandžiau pabėgti nuo savo pagrobėjų Afrikoje ir buvau sužeistas į kairio šono klubą,- kovine revolverio kulka.Jos smūgį kažkaip sušvelnino karinės uniformos platus odinis diržas,su kuriuo susijusią istorija papasakosiu dar vėliau.Tuomet aš jį dėvėjau ant savo džinsų su kuriais visuomet važiuodavau motociklu. Ją dažnai sapnuodavau nakties košmaruose ir tur būt įsivaizduojate, kaip nustebau vieną karta ranka netyčia ten užčiuopęs iškilų randa. Ši vieta dažnai perštėdavo bet net nebūčiau pagalvojęs kad ten yra randas,kurio visiškai ten neturėjo būti. Šis dalykas mane gerokai šokiravo tada, nes nors ir visa kita buvo ištrinta iš atminties ir aš ilgai stengiausi suprasti, kaip gali sapne atsirasti tokie dalykai kaip randas,ir tik po kurio laiko tik supratau, kad tai ka atseit sapnavau nebuvo joks sapnas,o vis dėl to viskas vyko kažkada realybėje,kuri tapo užblokuota mano samonėje. O kadangi žemiškomis technologijomis vargu ar įmanomos tokios manipuliacijos,pamaži suvokiau nemalonią tiesą kad vis dėl to buvau jų naguose.. Žinios apie esančius manyje implantus atėjo vėliau-daug vėliau.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-09 00:29 #1304

 • raima
 • raima avataras
 • Offline
 • New Member
 • New Member
 • Žinutės: 5
 • Gauta padėkų: 2
Inkognito, straipsnyje paminėta, kad ne viską atsimeni. Pats rašai, kad tai daugiau literatūrinis kūrnys. San IL'as tavo istoriją tiria, vadinasi buvo kažkas daugiau ir tikro. Kodėl tau neprisėdus ir nepapasakojus normaliai, ką atsimeni tiksliai, kokie faktai ir kaip viskas ten buvo? Išmetant literatūrą?

Labai norėčiau išgirsti naujos versijos, nes šitas straipsnis toks pats kaip nso.lt prieš 10 metų....

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-17 18:06 #1335

 • Marll
 • Marll avataras
 • Offline
 • Junior Member
 • Junior Member
 • Žinutės: 20
 • Gauta padėkų: 11
Iš tiesų būtų labai įdomu išgirsti visą istoriją, su visomis detalėmis nuo pradžių iki galo be literatūrinių jungiamųjų intarpų bet ir be nutylėjimų. Galėtų būti tiesiog labai sausas, kiek įmanoma - trumpas, aprašymas. Faktograma, vadinkime.
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 10:14 #1336

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Platinum Member
 • Platinum Member
 • Žinutės: 521
 • Gauta padėkų: 39
Na grožiniame istorijos atpasakojime irgi papasakojau tai kas maždaug grįžo iš atsiminimų,bet negaliu būti trikras kad viskas ir vyko būtent taip kaip ten aprašyta. Realiai tai atsimenu mūsų pažintį su Karla kai darbinausi toje kolonoje dėl buto,sovietiniais laikais daug kas buvo daroma taip kaip dariau ir aš. Ta kolona statė hidrotechninius įrengimus kur suplaukdavo nukelioruoti vandenys,daugelis tų įrenginių ir šiandiena dar stovi.
Mano pokalbį pradėjo būtent jis man sėdint prie kadrų skyriaus ir laukiant kol būsiu pakviestas. klausė ar domiuosi kokiais nors techniniais sportais nes jis vadovauja kolonos šaudymo sekcijai ir ji pastaraisiais metais pasiekusi gerų laimėjimų toje srityje. Pasakiau kad užsiimu aviaciniu modeliavimu,tačiau armijoje neblogai šaudžiau kalašnikovo automatu,per patikrinimus kai kada šaudydavau už visa būrį, o kai kada net už kuopa.
Įsikalbėjome apie modeliavima paskiau kad esu senas modeliuotojas ir turiu kai kurių idėjų technologiniouose modelių gamybos sprendimuose ir t.t. Kita diena su juo nuvažiavome mano motociklu į Dosafo šaudykla senamiestyje.Na išaiškino apie šautuvus iššoviau 10 ar 15 šuvių į taikinį ir rezultatai buvo neblogi.Grįžus į kontora jis man parodė specialias rekordines kulkas ir išsamiau papasakojo apie šaudymo subtilumus. tada jis po kurio laiko paklausė ar nenorėčiau sudalyvauti viename Eksperimente. Na jeigu tai nesusiję su kriminalu kodėl gi ne atsakiau jam. Ne ne iš tavo pusės tikrai jokio kriminalo nebus -atsakė jis tada. Po to pokalbį ir pamiršome. Aš dirbau objekte Jonučiuose o jis su kontoros žmonėmis gyveno savo gyvenimą.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 10:36 #1337

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Platinum Member
 • Platinum Member
 • Žinutės: 521
 • Gauta padėkų: 39
Greitai Jonučiuose namas buvo pabaigtas ir mus permetė į Vievį. Ten laukė baisiai nepelningas darbas ir labai blogi įkainiai,ten per diena dirbdamas po 12 val tegalėjai uždirbti tik kapeikas,todėl visi padirbę savaitę ir pamatę rezultatus jau ketinome kelti sparnus spjovę net į galimybes būti po 5 metų aprūpinti žinybinias butais. Vieną diena nešant kibira skiedinio vienas darbininkas parodė pirštu į dangų ir tepasakė garsiai- Dievo pirštas Pažiūrėjau ir ten link Vilniaus miškų pusės pamačiau nedidelį piramidės formos NSO.Vėliau sužinojome iš žurnalo Mokslas ir gyvenimas atrodo kažkurio 1975 metų numerio kad ten tikrai 50 km aukštyje kabojo piramidė kurios kraštinės buvo ilgesnės nei 300 metrų. Dirabant viename bute man pasirodė kad tas daiktas kažkaip tai mane tyrinėja o gal net ir vertina,po to pamačiau kaip An -2 lėktuvas kyla link tos pusės bet paskraides kiek tai laiko apie 2 km aukštyje vėl grįžo į Vilniaus aerouosta.niekas neturėjome fotiko kad nufotografuoti tai. Tai taip ir liko tik prisiminimuose. Jį rašė kad fotografavo grupelė mokslininkų ir astronomų buvusių lėktuve. Žurnale visa tai radau gerokai vėliau,bet tuo metu viso to per daug nesureikšminau. Tik grįžus savaitgaliui Karla manes paprašė kad išsitirčiau krauja ir nustatyčiau jo grupę. Ir kad tai būtina padaryti iki pirmadienio,o pirmadienį 9 vėl turėjau būti objekte Vievyje.Tad jam pasiuliau nusirašyti iš mano motociklisto teisių,nes tuo laiku buvo privalomi jose tokie įrašai. Nelabai patenkintas bet tai jis padarė.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Inkognito pagrobimo istorija [oficiali] 2018-02-18 10:51 #1338

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Platinum Member
 • Platinum Member
 • Žinutės: 521
 • Gauta padėkų: 39
Kitą pirmadienį į objekta atvykau motociklu kad neprisišrišti prie darbovietės autobuso kuris mus atveždavo pirmadienį o išvešdavo penktadienį į namus. Savaitės pabaigoje pasakiau kad daugiau už tokį atlyginima jame nebedirbsiu ir metes darba sėdau ant Jawos ir išlėkiau namo,savaitgalyje turėjome važiuoti į Tenenius ten vyko Parcinkulio atlaidai o kita savaite nutariau ieškotis normalesnio apmokamo darbo nes supratau kad čia žulikai tik pavedžios už nosies ir liksiu be nieko. Atrodo ten išvykome p[o pietų penktadienį,pabuvome pas giminaičius,o šeštadienį suvažiavo visi kiti giminės ir sekmadienį po pietų,vieni iš jų važiavo į kauna ir pasisiūlė mane pavežti namo,o žmona dar panoro pasilikti pas tėvus . Išvažiavau tada vienas,nes pirmadienį jau norėjau atsiskaityti su ta kontora ir ieškotis kito darbo,netempiant per daug laiko
Jie pavežė mane iki pat namų bet užeiti arbatos nepanoro ir atsisveikinę nuvažiavo namo.o aš naudodamasis proga nutariau sekmadienio sutaupyta popietę padirbėti prie savo modelio namuose. Na o toliau viskas buvo kaip parašyta istorijoje iki to laiko kai aš patekau į jų erdvėlaivį....

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2022 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.