Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Sukaktis

Sukaktis 2018-08-05 16:55 #1502

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Ekspertas
 • Žinutės: 135
 • Gauta padėkų: 21
Lygiai prieš 44 metus tokia dieną,kaip tik per Teneniuose vykusį Parcinkulės atlaidus,po mišių grįžau vienas namo,o žmona dar pasiliko pas savo tėvus paviešėti. panašiu kaip dabar laiku,- įžengiau į savo kambarį,o po poros nepilnų valandų atsibeldė Karla ir jis prikalbėjo mane nuvežti jį į ta mišką netoli Garliavos,su savo nuosavu motociklu,kur ir įvyko mano pagrobimas ir realus kontaktas su nežemiečiais apie 24 val nakties. Namo parsiradau apie 4-5 val ryto,duris atrakino sesuo ir dar paklausė kur aš basčiausi visą naktį,pažadėjau papasakoti vėliau,kai pailsėsiu nes jaučiausi mirtinai pavargęs nuo visų tų nutikimų ir stebuklų kuriuos teko patirti,tačiau prisibudęs apie 8 ryto jau nič nieko nebeprisiminiau,ir nustebau kai tėvas dar karta manęs paklausė kur aš trankiausi visą naktį?O labiausiai mane nustebino tai, kad mano motociklas buvo žiauriai apiplėštas ir apardytas.Kadangi jis buvo apdraustas tai ta patį rytmetį nuvykęs į Kauno rajono milicijos skyrių dėl to atvejo parašiau pareiškimą...Jei kas turite ryšių galite tai nesunkiai nustatyti.O dabar jau man rodosi kad pas juos praleidau keletą metų,juo labiau kad visos žaizdos patirtos pas juos buvo pilnai užgijusios ir užsidėję randai,tiesa dar gerokai perštintys ir niežintys,dėl ko man juos greitai ir pavyko už čiuopti ant savo kūno. Juk nerealu žaizdas po šaunamojo ginklo pilnai sugydyti per keletos valandų bėgį?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: San IL

Sukaktis 2018-08-14 19:29 #1561

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Ekspertas
 • Žinutės: 135
 • Gauta padėkų: 21
Man kilo viena mintis,juk netiesiogiai jau galima įrodinėti šita kontakta pagal šalutinius įrodymus:
Kaip jau minėjau pirmadienį po pagrobimo aš namo grįžau apie 4 ar 5 val ryto,apie 8 ryto buvau pažadintas savo tėvo kuris atėjęs man pranešė kad mano motociklas jau "nebeblizga" Mat aš buvau įpratęs su juo važinėti kaip su blizgučiu,krupščiai nuplautu ir išblizgintu,ko nepasakysi apie jo" Dniepra" pastoviai apėjusį purvu ir dulkėmis. Jis manęs dar paklausė kur aš trankiausi visą naktį ,nors buvau itin tvarkingas niekuomet nevartojau alkoholio ir neturėjau jokių kompanijų. Pažvelgęs į motociklo nuniokojimą sumečiau kad čia bus žalis už 150-180 rubliu,tai atrodo dabar mažai bet tuo metu dirbome už 120 rublių visą mėnesį.Aš iš karto prisiminiau kad po naujų metų kaip tik apdraudžiau savo motocikla atrodo 150 rublių sumai,tačiau kad tai būtų realizuota turėjau pranešti milicijos skyriui Kaune. Tad turėjau kaip nors nusigauti ten ir parašyti pareiškimą. Pirmiausiai nuėjau į kontora paprašyti leidimo neateiti į darba,nes be motociklo ir šiaip negalėjau ten nuvykti,ir nepatikėsite ką sutikau koridoriuje? Ogi karlą,bet aš nič nieko neprisiminiau tada kas įvyko ta naktį,o jis pradėjo mane atkalbinėti nuo važiavimo į miliciją,aiškindamas kad jie tik patampys visų nervus bet nieko niekada neranda ir tavo atveju nesuras.TYada aš jam paaiškinau kad man to reikia dėl draudimo nes reikės atstatyti motociklo techninį stovį,jis nenoromis sutiko ir aš gavau iš viršininko leidima važiuoti į Kauna. Bet čia kyla keletas klausimų:
1. Ką Karla veikė kontoros koridoriuje jei jis jau visas mėnuo kaip buvo išėjęs iš darbo Kolonoje? Šita fakta mes išsiaiškinome pernai su ufologais atsilankę Kamestoje,kai gavome jo kadrų įskaitos lapelį su duomenimis. Kad jis buvo žvalgybininkas įrodo jo darbas po priedanga kolonoje,juk kariškiams vargu ar leidžiama dirbti antraeilėse pareigose? Na to dalyko tiksliai nežinau bet tai įtariu kad negalima.Reiškia ten jis dirbo po priedanga,o tada aišku kad tai buvo eksperimentas susijęs su spec tarnybų specifika? O tada tai įrodo kad |Sovietinė žvalgyba jau dirbo su nežemiečiais kurdami kenkėjiškus projektus prieš laisvo pasaulio piliečius... O tada šis reikalas yra 100 kartų svarbesnis už ROSVELO fenomeną... Ar ne todėl čia forumuose dirba žmonės kurie bando mane visaip žeminti,šmeižti ir netgi daro bandymus mane patalpinti į psichiatrinę ligoninę?

2 Ar yra žemiškos technologijos ištrinti taip atmintį? Juk dar apie 4-5 val ryto aš su juo pačiu diskutavau ta tema ir vos nebuvau jo nušautas ir jis pats mane nuvedė prie motociklo sujungęs laidus jį užvedė ir aš nuvažiavau namų link? O jau apie 9 val ryto absoliučiai nieko neprisiminiau kas su manimi įvyko?Nors važiuodamas keliu iki Jonučių nuo Botanikos sodo man laikinai buvo sugrįžusi atmintis ir buvau prisiminęs viska ir netgi kilo įtarimas ar jie mane sugražino atgal į žemę? Ir to paklausiau moteriškės kuri tokiu laiku melžė savo karvutę,man pakeliui link namų. Tai atsiminti pradėjau tik dabar kai praėjo 44 metai nuo to įvykio,reiškia mano smegenų dalis nebuvo iškirpta 100 procentų o tik patikimai užblokuota? O tuo metu aš viska atsiminiau kuo puikiausiai kas nebuvo susiję su šituo eksperimentu,tačiau kas vyko prieš keleta valandų manyje buvo tvirtai užrakinta...

3, O visa tai reiškia kad jie tikrai vaikšto šalia mūsų ir kuria savo išsigimėliškus planus kaip kuo daugiau mūsų žmonių nuvaryti anapilin...Ir tame jiems aktyviai talkina tada buvusi sovietinė kgb o dabar ko gero pasivadinusi FSB Rusijos. Beje tame erdvėlaivyje aš jiems grąsinau kad visa tai kas vyksta atskleisiu žmonėms,tai jie tik nusijuokė ir pasakė tai kas dabar vyksta realybėje- Tavim niekas nepatikės o laikys fantazuotoju ir melagiu... Argi ne prie to einama įvairiuose nežinia kieno kontroliuojamuose Anomalijos ir kituose forumuose?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Sukaktis 2018-08-14 19:48 #1564

 • San IL
 • San IL avataras
 • Offline
 • Administratorius
 • Žinutės: 368
 • Gauta padėkų: 28
inkognito parašė:
Man kilo viena mintis,juk netiesiogiai jau galima įrodinėti šita kontakta pagal šalutinius įrodymus:

Aš galiu pasakyti tiek, kad mes jau susukom kelis tūkstančius kilometrų jau tirdami šią istoriją ir radom tūkstantį kartų daugiau klausimų nei atsakymų. Tuo pat metu, iš tikrųjų, surinkome pilna įrodymų - bet visi jie yra šalutiniai. Deja tokios paslaptys gerai slepiamos ir tikriausia ne mūsų jėgoms ką nors įrodyti.

Tačiau, tu teisus, pamėginti įrodyti galima. Dar liko nemažai ką padaryti ir nuvažiuoti dar nemažai kilometrų, tačiau po biškį judame į priekį, informacijos pilni stalčiai, idėjų pilna galva. Ypač dabar, kai Evaldas atrado dar daugiau sutapimų, kuriuos dabar reikia ištirti.

Neužilgo pradėsiu apie visą mūsų padarytą veiklą rašyti straipsnius, surinksiu visus mūsų surinktus faktus į vieną krūvą. Manyčiau, kad vien iš to, ką jau esame surinkę, protingas žmogus pamatys, kad tiek atsitiktinumų ir sutapimų vieno žmogaus istorijoje tikrai negalėjo įvykti...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Sukaktis 2018-08-14 19:54 #1565

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Ekspertas
 • Žinutės: 135
 • Gauta padėkų: 21
O gal visa tai kas vyksta daugumoje forumų ir yra atsakymas į mūsų klausimus? Gal būt visa tai įrodo kad ana pusė jau išėjo į kontaktą su manimi ir nori mane visų akyse paversti pamišėliu,kad niekas daugiau nedrįstų judinti šitos jiems labai jautrios temos? Ir juo labiau neieškotų jokių daugiau įrodymų,nes tūlas žmogus sunkiai pakeltų psichologiškai visus tuos pjudymus prieš asmenį ir numotų į visa tai ranka?Aišku prokurorui nepateiksi šalutinių įrodymų kad su jais galėtų keliauti į teisma,kol nėra lavono ? Na šiuo atveju lavonų milijonai tik žudikai turi geras transporto priemones argi ne taip?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kopijuoti draudžiama© 2018 Ufologija.lt Teisės saugomos..