Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Dėl pagrobtųjų

Dėl pagrobtųjų 2017-02-18 14:41 #21

  • San IL
  • San IL avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 531
  • Gauta padėkų: 46
Gerbiami būsimieji ir esami ufologai ir ufologės,

Noriu duoti jums patarimą, kaip reikia dirbti su žmonėmis, kurie tvirtina, jog buvo pagrobti:

Visų pirma, jeigu jūs susidursite su žmogumi, kuris tvirtino esąs pagrobtas, atsiminkite vieną – jūs neprivalote nei tikėti, nei netikėti pačia pagrobimo istorija. Jūs turite ją tirti. Bet kokia istorija bus fantastiška, ir negalima prie jos kabinėtis ir joje ieškoti logikos, nes jūs tuomet atrodysite kvailiau už patį pasakotoją, nebent pats buvote pagrobtas ir turite su kuo palyginti. Tik tyrimas gali atskleisti daugiau detalių.
Kadangi tokius dalykus tirti yra be galo sudėtinga, kiekvienas atvejis skirtingas, neįmanoma parašyti rekomendacijos, kaip tai daryti. Tačiau išskiriu tris punktus:

Pirmas dalykas ką turite padaryti: pažiūrėti – ar žmogus turi neaiškios kilmės randų, atsiradusių tuoj po įvykio, kuriuos turėtų apžiūrėti pageidautinai žmogus su medicinos išsilavinimu (paprašykite medicininio nuorašo). Taip pat turite apžiūrėti ir paklausti, ar nėra implantų. Tai pirmieji ženklai, kurie gali parodyti, jog žmogus nemeluoja. Tai tiesiog empirinis pastebėjimas, būdingas daugumai pagrobtųjų.
Antras dalykas, ką jūs galite padaryti – jeigu toje istorijoje kaip nors buvo įtraukti kiti žmonės – juos rasti ir apklausti. Vien jų beieškant galima aptikti daug subtilių detalių.
Trečias dalykas – raskite ir ištirkite tikslią vietą, kur žmogus buvo pagrobtas ir kur gražintas (jeigu jos skiriasi). Čia patariu būti labai atsargiems, nes ta vieta vis dar gali būti pavojinga, galite susidurti su pačiais ateiviais arba galimai galite būti apšvitinti radiacijos ar kitos neaiškios kilmės spinduliuotės ar infekcijos. Tokioms vietoms tirti reikia profesionaliai surengti ekspedicijas, turėti įrangos ir nebūti vienam. Esu aprašęs rekomendacijas, kaip saugiai organizuoti ekspedicijas ir netrukus ji bus prieinama viešai.

Dėl trečio punkto pavojingumo aš nė kiek nejuokauju. Yra pradingusių ufologų, ar žuvusių nepaaiškintomis aplinkybėmis. Nesvarbu tikite jūs tais ateiviais ar ne, jeigu kryptingai ieškote jų ir jie yra – jūsų tikėjimo/netikėjimo klausimas bus mažiausiai svarbus.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2020 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.