Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Sustojęs ore lėktuvas

Sustojęs ore lėktuvas 2018-11-06 23:27 #1655

 • San IL
 • San IL avataras
 • Offline
 • Administratorius
 • Žinutės: 433
 • Gauta padėkų: 34
Man atsiuntė štai tokį straipsnį:

www.rt.com/news/443249-plane-stopped-mid-air/

Video:


Nufilmuotas lėktuvas šalia Vnukovo oro uosto (prie Maskvos), kuris atrodo, kad yra sustojęs ore.

Atsiuntęs šį pranešimą žmogus paminėjo, kad NSO gali apsimetinėti lėktuvais, beje jau ne pirmą kartą tokią versiją girdžiu iš skirtingų žmonių.

Tačiau šiuo atveju nemanau, kad tai fake video ir nemanau, kad tai NSO. Lėktuvo ratai išskleisti, jis leidžiasi, tikriausiai yra stiprus priešpriešinis vėjas, todėl lėktuvas iš ties juda labai lėtai. Kadangi mašina važiuoja skirtinga kryptimi, nei juda lėktuvas (ir dar traukinys greitai pravažiuoja), tiesiog susidaro toks įspūdis, kad lėktuvas stovi vietoje. Jeigu žiūrint video ranka uždengsite traukinį iš tikro matosi, kad lėktuvas juda.

Gal geriau pakomentuos Inkognito, jis turi daugiau ekspertizės aviacijoje.

O ką jūs manote?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Sustojęs ore lėktuvas 2018-11-07 17:34 #1660

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Auksinis narys
 • Žinutės: 184
 • Gauta padėkų: 24
Turiu nuliudinti,čia pats paprasčiausias A-230 lėktuvas einantis į ketvirtą posūkį,prieš glisadą,jis su pilnai išskleista mechanizacija tokiu kampu atrodo tarsi stovi vietoje bet traukinio atžvilgiu juda apie 240 km/val. greičiu. Diselis atsumas padaro įspūdį tarsi lėktuvas pakibo vietoje...
Lėktuvą NSO aš mačiau Teneniuose prieš daug metų tada dar mano uošvienė gyva buvo,mano mašina buvo palikta prie ūkinio pastato.o visa kompanija tame tarpe ir mano žmona sėdėjo už plataus ir vaišingo stalo troboje. Aš išejau kažko tai atnešti iš mašinos bagažinės ir pasilenkęs kažko tai ieškojau tašėse,kai staiga pajutau man į pakaušį įremta kažkieno tai žvilgsnį,tačiau garso nebuvo jokio. Staigiai atsigrežiau ir nustėrau kokiiame 100-150 m aukštyje lyg tai kabėjo milžiniškas 4 motorų Boingas,aiškiai mačiau ilga jo liemenį su prie iliuminatoriu prisiplojusiais veidais žmogystas įdėmiai mane tyrinėjančiais,,, Aišku mane persmelkė netikėtas išgastis ir aš tarsi paralyžuotas kurį laiką stebėjau kaip šis milžinas palengva nusklendė Kvedarnos pusėn labai tyliai pasidundendamas reaktyviniais 4 motorais. Teneniai yra maždaug 50 km atstumu nuo klaipėdos ir Palangos aerouosto,tačiau kiek žinau tarpkontinentiniams orlaiviams nei Klaipėda nei Palanga oro uostų neturi,ir be to tokiame aukštyje jie būna tik nusileidimo tiesiojoje likus 2 km nuo aerouosto. Šiaip jiems taip lėtai ir žemai skraidyti nėra būdinga juo labiau kad tokiu greičiu skrendant turėjo būti išleista važiuoklė ir sparno priešsparniai bei užsparniai kas iš tokio atstumo būtų puikiai matęsi,tačiau lėktuvas skrisdamas mirtinai kritiniu kokia 100 km /val greičiu net nebuvo išleidęs mechanizacijos. Va šitas stebuklas man ir įrodė kad tai buvo ne lėktuvas o tik jo šmėkla arba NSO.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kopijuoti draudžiama© 2019 Ufologija.lt Teisės saugomos..