Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 Apie mus

 Ufologija.lt – tai nepriklausomų, ufologijos fenomeną tyrinėjančių bendraminčių iniciatyva, siekianti suburti besidominčius, sutraukti žinias ir informaciją apie nepaaiškinamus reiškinius į archyvą.

  Mūsų tikslas – išaiškinti nepaaiškinamus reiškinius, sietinus su NSO, remiantis mūsų pačių parašytais ir praktikoje išvystytais metodais, sukurtais remiantis mokslinėmis žiniomis. Pasiremdami analizuotų reiškinių pratika galime daryti išvadą, kad apie 90% neatpažintų skraidančių objektų įmanoma paaiškinti, tačiau likę 10% lieka neatpažinti. Tačiau ir tie 10% nebūtinai yra nežemiškos kilmės – tiesiog mes jų negalime paaiškinti. Šią, nepaaiškintą mūsų metodais informaciją, mes archyvuojame ir vėliau sistemiškai nagrinėjame, kai kuriuos atvejus pavyksta paaiškinti vėliau. Sistemiškas darbas reikalauja daug pastangų, todėl mūsų komanda dirba ne tik prie kompiuterių analizuodami informaciją, tačiau organizuoja ir išvažiuojamąsias ekspedicijas, kurių metu vyksta į anomalias zonas ir atlieka tyrimus lauko sąlygomis, susitinka su žmonėmis, apklausia liudytojus, rengia susitikimus, taip surinkdami trūkstamas detales sistemingai analizei.

  Mes esame vienintelė ufologų-tyrėjų bendruomenė Lietuvoje, kuri veikia pagal parašytus veiklos ir tyrimo metodus (protokolus). Tai leidžia mums dirbti konstruktyviai bei sistemingai. Mūsų tikslas – veikti profesionaliai. Visi nauji nariai, kurie siekia dirbti tyrimuose kartu su mumis yra supažindinami su mūsų veiklos metodais ir privalo išlaikyti egzaminą. Visa tai reikalinga tam, kad funkcijonuotume kaip sistemingas vienetas – kievieno tyrėjo surinkti duomenys būtų unifikuoti ir tiktų kaupti archyve. Dirbdami konsultuojamės su fizikais, astronomais, meteorologais, aviacijos inžinieriais, medikais, fotografais ir kitais specialistais, kreipiamės į laboratorijas. Identiška praktika yra taikoma užsienio ufologijos tyrimų centruose (pvz. tarptautinė organizacia MUFON).

  Mes nesame kategoriški skeptikai, tačiau mūsų veiklos metodai pagrįsti mokslu. Mes norime tikėti, kad egzistuoja nežemiškos civilizacijos ir nepailstamai ieškome įrodymų, tačiau gautus įrodymus kruopščiai tyrinėjame, siekiame išlaikyti objektyvų protą ir nediskredituoti ufologijos srities.

  Kiekvienos šviesos danguje nelaikome ateiviais ir netikime kiekvienu sufalsifikuotu vaizdo įrašu. Mes nuolat tobuliname savo įgudžius ir kuriame bendruomenę, kuri koncentruotų dėmesį į reiškinių paaiškinimą, tokiu būdu stengdamiesi ufologijos sritį pakelti aukščiau, kad ji galėtų tapti mokslo pripažinta sfera, plėtojama ne tik megėjų rate.

  Ufologija.lt taip pat užsiima visuomenės švietimu, organizuoja susitikimus, kuriuose laukia visų besidominčių, taip pat ir skeptikų. Rašome originalius straipsnius ufologijos tematika, taip pat verčiame juos iš užsienio literatūros. Mes siekiame ufologiją priartinti prie Lietuvos bendruomenės, kad žodis „ufologas“ nesukeltų kreivų žvilgsnių, o būtų įprastas reiškinys bei įdomus užsiėmimas.

  Kuriame ir plėtojame NSO pranešimų sistemą su atgaliniu ryšiu, kad bet kuris žmogus pastebėjęs ar nuotraukose užfiksavęs nepaaiškintą reiškinį, galėtų kreiptis į mus ir mes padėtumėme jam rasti paaiškinimą. Į visas užklausas tiek specialia, tiek pašnekesių forume forma bus atsakyta. Atsakymą į specialios formos užlausą moderuoja Tyrimų koordinatorius: visi atsakymai yra kruopščiai peržiūrimi, jiems parengti yra konsultuojamasi su mūsų tyrėjais ir, esant poreikiui, kitų mokslo sričių atstovais.

  Tiriame pagrobtųjų istorijas, tarp jų plačiausiai Lietuvoje žinomą asmens, pasivadinusio inkognito pagrobimo istoriją, vykusią 1974 metais. Mūsų suformuota tyrėjų grupė vykdo ne tik ekspedicijas į zonas, kuriose vyko NSO pasirodymai ar pagrobimai, tačiau taip pat, konsultuodamiesi su įvairių sričių mokslininkais atliekame, bei vertiname medicininius, fizinius, bei cheminius tyrimus. Kuriame metodiką, kaip dirbti su pagrobtaisiais, pradedant nuo jų istorijos ištyrimo, baigiant psichologiniu konsultavimu, bei esant indikacijoms, nukreipiame juos kvalifikuotai pagalbai.

Misija ir vizija

  •  Sistemingai bei moksliškai, tirti įvairius su NSO susijusius atvejus su galimybe juos pateikti viešai.

Ką mes darome

  •     Kaupiame žinias apie nepaaiškinamus reiškinius danguje ir žemėje.
  •     Paaiškiname minėtus reiškinius remiantis aprašyta sistema, grįsta mokslu, o tikrai nepaaišinamus archyvuojame.
  •     Rašome originalius straipsnius ufologijos tematika.
  •     Apmokome naujus ufologijos tyrėjus dirbti sistemingai.
  •     Bendradarbiaujame su kitų mokslo sričių atstovais.
  •     Organizuojame lauko ekspedicijas, liudytojų apklausą.
  •     Organizuojame susitikimus, konferencijas.
  •     Bendradarbiaujame su kitų šalių ufologais (MUFON, Norvegijos, Švedijos UFO centrais ir pan.).
  •     Siekiame, kad ufologija taptų pripažinta mokslo sritimi.

Susisiekite su mumis!

Jūsų laiškai laukiami Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šifruoto Open PGP pašto informaciją rasite čia.

 

 

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.