Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kai skleidžia danguje aušra ugninį žiedą,

Ar tu žinai, kodėl gaidys taip graudžiai gieda?

Jam veidrody aušros matyti, kaip slapčiom

Į nebūtį ir vėl viena naktis išrieda. (Omaras Chajamas)

 Laiko paslaptis

Nuo neatmenamų laikų žmonės manė, kad laikas neturi nei pradžios, nei pabaigos, jo tėkmės nei sulėtinsi, nei pagreitinsi. “Laikas absoliutus, jis vienodas visiems”, mąstė išminčiai. Laiko prigimtį bandė sužinoti ir antikos filosofai, ir naujųjų amžių fizikai.

Klausimas keblus. Net Enšteinas, paklaustas, kas yra laikas, išsisukinėdamas atsakė: “laikas yra tai, ką rodo

Skaityti daugiau:   Pagautas laikas 

1967 metais mokslininkai Jocelyn Bell Burnell ir Antony Hewish aptiko keistą radijo bangų šaltinį, kuris periodiškai įsijungdavo ir išsijungdavo. Signalas buvo netipinis, tad pradėta svarstyti kas jį galėtų skleisti. Pirminė mintis buvo, kad tai gali būti dirbtinės kilmės signalas, pavyzdžiui kosmoso proto brolių siunčiama žinia ar koks nors kitos civilizacijos erdvėlaivio skleidžiami navigacijos signalai. Šis signalas buvo pramintas LGM-1, t.y. Little Green Men (liet. Maži žali žmogeliukai). Šiuo vardu šis signalas žinomas iki šiol. Signalas pradėtas išsamiai tirti.

Skaityti daugiau: Pulsaras LGM-1

NSO tyrėjai dažnai naudoja hipnozę idant galėtų nustatyti ar asmuo buvo pagrobtas ateivių iš kosmoso. Tokių liudijimų yra begalės. Tačiau juos patikimais laiko tik tam tikra dalis ufologų ir kitų tyrėjų, kita dalis dėl hipnozės nepatikimumo atsiriboja nuo išvadų darymo iš hipnozės gautų duomenų. Nepasitikima dėl didelio nepatikimumo.
   Alvin Lawson iš Kalifornijos universiteto atliko įdomų tyrimą, kurio metu terapeutas užhipnotizavo aštuonis asmenis. Svarbi tyrimo sąlyga buvo, kad tarp tiriamųjų nebūtų asmenų besidominčių ufologija. Hipnotizuotojas gana lengvai tiriamiesiems įteigė, kad šie buvo pagroti ateivių iš kosmoso. Tada

Skaityti daugiau: Lawsono tyrimas

Kiekvienas žinome savo adresą mieste, kuriame gyvename. O kaip reikėtų nurodyti savo adresą, jei pradėtume bendrauti su kosmoso broliais iš kitų planetų, arba norėtume atsiųsti gražų atvirlaiškį iš tolimos kosminio kruizo?
Pagal taip, kaip dabar suvokiame Visatos sandarą, savo adresą turėtume rašyti taip:

 

Skaityti daugiau: Mūsų adresas visatoje

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2020 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.