Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

2009-2010 m. Adeno įlankoje, netoli Jemeno krantų buvo labai karštą. Ne todėl, kad ten pavėsyje daugiau kaip 40 laipsnių. Į tą nedidelį Indijos vandenyno plotelį sulėkė neįtikėtina nesutaikomų priešų karinė armada.Adeno vandenyse iki šiol plaukioja NATO, ES, Rusijos, Kinijos, Japonijos, JAV, Indijos, Pakistano ir dar 10-ties valstybių kariniai laivai. Tačiau ten niekas nešaudė ir karo nebuvo.
Tiesiog 4 tūkstančiai karinės technikos vienetų iš daugiau kaip 20 jūrinių valstybių gaudė penkis Somalio piratus, kurie, kaip skelbė oficiali žiniasklaida, grobė prekybinius laivus ir reikalaudavo išpirkos. Tačiau yra ir kita priežastis, kodėl karo laivai ten susirinko.
Esą Somalio piratai – tai gudri dingstis, sumaniai organizuota specialiųjų tarnybų operacija. Laivus piratai gal ir grobdavo, tačiau ne tokiais masteliais, kad reikėjo į regioną siųsti 4 tūkstančius laivų, lėktuvų ir sraigtasparnių. Iš tikrųjų tarptautinės pajėgos ten saugojo kažkokią jūrinę-klimatinę anomaliją, kurią ufologai ir konspirologai spėjo pavadinti „žvaigdždių vartais“ (Stargate) - besiveriančiu portalu į paralelinius išmatavimus. Ar jie buvo teisūs?

Skaityti daugiau: Žvaigždžių vartai Adeno įlankoje. Kodėl slepiama...

 Pradedame skelbti straipsnių ciklą apie ufologija.lt tyrėjų naudojamus Neatpažintų Skraidančių Objektų tyrimo metodus. Mūsų tyrėjai užsiima NSO tyrimų veikla jau ilgiau, nei dešimtmetį. Per šį laikotarpį esame sukūrę ir aprašę praktika grįstus tyrimo metodus. Šiuo straipsnių ciklu norime supažindinti skaitytoją su mūsų NSO tyrimo metodu: publikuosime ištraukas iš šio dažniausiai naudojamo dokumento.

Skaityti daugiau: NSO tyrimo metodas. I dalis

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.