Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

  Mūsų dienomis nepaaiškinamų reiškinių pasaulyje išsikristalizavo kelios sritys, konspirologijoje vaidinančios dominuojantį vaidmenį. Ufologija iš jų yra žinomiausia, bet ji neišsemia visos įvairovės ir reikalauja terminų papildymo. Be neatpažintų skraidančių objektų (NSO) paplitę neatpažinto technologinio poveikio (NTP), neatpažinto psichologinio poveikio (NPP) reiškiniai, taip pat – nežinomos kilmės gyvybės formos (NKGF), su kuriomis vyksta tiesioginiai kontaktai.

Skaityti daugiau: Ufologinių reiškinių įvairovė ir globalinė...

  Viena iš pagrindinių kliūčių civilizacijai neleidžiančių tapti kosmine yra nesugebėjimas efektyviai įveikti žemės gravitacijos. Kosminėms kelionėms reikia daug kuro, turinčio didelę masę, todėl kuo daugiau kuro su savimi reikia pasiimti, tuo sunkiau įveikti gravitacinę trauką.

  Čia galima ieškoti dviejų sprendimų, tradicinių pigių ir efektyvių energijos šaltinių arba ieškoti būdų gravitaciją įveikti netradiciškai. Vienas jų - sukurti antigravitacinius variklius. Tvirtinama, kad NSO naudoja antigravitaciją, nors nežinoma iš kur jie ir kam priklauso.

Skaityti daugiau: Kodėl slepiama antigravitacija?

Sąmokslo teorija apie visuotinę piliečių sąmonės kontrolę, ko gero yra labiausiai paplitusi tarp tikinčių sąmokslo teorijomis, jau nekalbant apie tai, kad psichinis sutrikimas, pasižymintis paranoja, sekimo pojūčiu ir kitomis šiai sąmokslo teorijai būdingomis ypatybėmis yra gana dažnas tarp psihiatrinių ligoninių pacientų. Sąmokslo teorijų kritikai ją dažnai vadina „Kepuraitės iš folgos“ vardu.

 

Skaityti daugiau: Ar vyriausybė kontroliuoja mūsų sąmones?

 

   Vienas iš skaitomiausių Federalinių Tyrimų Biuro (JAV) failų apie NSO – veikiausiai yra "Guy Hottel Memo". Tai vieno lapo dokumentas, pasirodęs 1950 -tųjų kovo 22 dieną, pasirašytas FTB Vašingtono skyriaus viršininko Guy Hottel. Jis buvo adresuotas direktoriui J. Edgar Hoover. Nors šis dokumentas niekada nebuvo įslaptintas, tačiau kai kurių ufologų nuomone - tai vienas tikriausių ateivių įrodymų.

Skaityti daugiau: Guy Hottel memo

Ši sąmokslo teorija labiau žinoma jos anglišku pavadinimu Chemtrails. Ši teorija teigia, jog vyriausybė, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, kaip antai visuomenės kontrolė, dirbtinis ligų sukėlimas ar žmonių populiacijos kontrolė, iš lėktuvų, paprastai keleivinių, virš šalies išpila kokias nors chemines medžiagas.

Šios sąmokslo teorijos šalininkai teigia, jog tokius lėktuvus galima atpažinti pagal jiems būdingą kondensacinę uodegą, liekančią už lėktuvo jam skrendant. Konspiratologų manymu, paprasti

Skaityti daugiau: Cheminių trasų sąmokslas

 Bitkoinas buvo sukurtas 2009 metais. Jo autorius, pasivadinęs slapyvardžiu Satoshi Nakomoto – dingęs kaip į vandenį. Pasaulio žiniasklaida ne kartą bandė atrasti kas jis toks. Buvo iškelti keli kandidatai, tačiau nei vienas nepasitvirtino. Dabar yra manoma, kad tai tikriausiai buvo ne vienas žmogus, bet programuotojų grupė pasivadinusi šiuo slapyvardžiu. Taip pat yra žinoma, kad Satoshi Nakomoto sąskaitoje vis dar yra 1 mln nepajudintų bitkoinų, kurių kaina 2017 gruodžio pike sudarė apie 16 milijardų eurų. Jei tokia suma priklausytų vienam žmogui, jis tuomet užimtų 44-tą vietą turtingiausių pasaulio žmonių sąraše.


 Bitkoinui greitai ėmė konkuruoti naujos, tobulesnės kriptovaliutos, tačiau jo dominavimas kriptovaliutų rinkoje vis dar yra virš

Skaityti daugiau: Kriptovaliuta - ateivių valiuta?

Neseniai radau gana įdomią sąmokslo teoriją liečiančią Marilyn Monroe. Apie sklando daug visokių pamąstymu, bet ši sąmokslo teorija mano asmenine nuomone perspjovė visas kitas. Šią teoriją išvystė ufologas Milo Speriglio.
   Ši sąmokslo teorija teigia, kad Monroe buvo nužudyta nes iš savo meilužio John Kennedy sužinojo apie NSO katastrofos detales. manoma, kad prezidentas Kennedy kartą savo meilužei papasakojo, kad jis matė ateivių kūnus, kurie buvo aptikti po Rovelo avarijos 1947 metais.Teigiama, kad duomenys patvirtinantys šią teoriją buvo įslaptinti iki 1994 metų. Pats dokumentas, kurio nuorašo deja niekur

Skaityti daugiau: Malilyn Monroe pražudė žinios apie NSO?

Viena iš sąmokslo teorijų teigia, jog amerikiečių Apollo 11 įgula, niekada nebuvo išsilaipinusi Mėnulyje. Teorija teigia, jog vaizdo įrašas nufilmuotas paviljone ir jame pilna visokių detalių kurios išduoda jog filmavimas vyko Žemėje. Pavyzdžiui: plazdanti vėliava (to neturėtų būti jei nėra atmosferos); nuo Mėnulio modulio nusileidimo metu nekilo dulkės (o jos juk turėtų būti); šviesos atrodo lyg kristų nuo skirtingų studijos šviestuvų; astronautai juda ne taip, kaip turėtų judėti žmonės veikiami itin mažos Mėnulio traukos; per daug ryškūs astronautų pėdsakai ir t.t. Vis dėl to šių vaizdo įrašų analizė daryta ne kartą. Ne kartą tirti ir mūsų aptarti argumentai

Skaityti daugiau: Apie amerikonus Mėnulyje

Kai teorija pateikiama visuomenei, labai sunku būna patikrinti ar skaičiavimai atitinka realybę, tačiau kartais gudrus skaičiavimas būna ir paprastas, nors kiek realus, tai čia kitas klausimas. Taigi Pepsi ir žydų naikinimo pradžia, kaip susieti šio gėrimo pavadinimą ir mums reikiamą datą?
  1. Imame gėrimo Pepsi pavadinimą ir žiūrime į jį per veidrodį arba apverčiame su nuotraukų apdirbimo programa.
   2. Susiejame apverstų raides su skaičiais į kuriuos jos panašios (kaip, kad matote paveikslėlyje viršuje kairėje) ir gauname 12939.

Skaityti daugiau: Pepsi sąmokslas arba 12939

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.