Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 Bitkoinas buvo sukurtas 2009 metais. Jo autorius, pasivadinęs slapyvardžiu Satoshi Nakomoto – dingęs kaip į vandenį. Pasaulio žiniasklaida ne kartą bandė atrasti kas jis toks. Buvo iškelti keli kandidatai, tačiau nei vienas nepasitvirtino. Dabar yra manoma, kad tai tikriausiai buvo ne vienas žmogus, bet programuotojų grupė pasivadinusi šiuo slapyvardžiu. Taip pat yra žinoma, kad Satoshi Nakomoto sąskaitoje vis dar yra 1 mln nepajudintų bitkoinų, kurių kaina 2017 gruodžio pike sudarė apie 16 milijardų eurų. Jei tokia suma priklausytų vienam žmogui, jis tuomet užimtų 44-tą vietą turtingiausių pasaulio žmonių sąraše.


 Bitkoinui greitai ėmė konkuruoti naujos, tobulesnės kriptovaliutos, tačiau jo dominavimas kriptovaliutų rinkoje vis dar yra virš

30%. Kripto valiutų bendruomenė teigia, kad jos buvo sukurtos tam, kad atimtų finansinę galią iš valdžios, bankų bei institucijųir gražintų ją į žmonių rankas. Valiutos yra decentralizuotos ir kiekvieno žmogaus namuose gali stovėti “maineris”, kuriame yravedama užkoduota pervedimų žurnalo kopija, todėl tokią sistemą labai sudėtinga nulaužti ir neįmanoma tokios valiutos “išjungti” vieno mygtuko paspaudimu. Nėra už ją atsakingos oficialios institucijos, jos kodą tobulina patys jos naudotojai, kriptovaliutų bendruomenė.

Populiarumas auga

 Vykstant finansinėms krizėms Venesueloje bei Zimbabvėje, dėl milžiniškos infliacijos, žmonės savo santaupas gelbėjo jas laikydami būtent bitkoinais, rezultate dauguma ne tik, kad neprarado savo sunkiai uždirbtų pinigų, bet “netyčia” juos ir padvigubino.

 2017 metai buvo tikras kriptovaliutų bumas, jų bendras kapitalas užaugo nuo 14.5 milijardo eurų iki 250 milijardo eurų, tai yra 1600%, to nėra mačiusi jokia rinka. Bitkoino kaina pakilo net 16 kartų. Kriptovaliutos vadinamos “ateities valiuta”. Jeigu joms pavyktų atimti finansinę galią iš valdžios ir bankų, išstumti įprastas valiutas, tuomet jos išties kontroliuotų šio pasaulio finansus. Tai būtų labai palankus įrankis užkariauti žemės planetai, nes visi žmonės norėtų gauti savo atlyginimus bitkoinais ir dirbtų tiems darbdaviams, kurie būtent jais ir atsiskaitinėtų.

Kriptovaliutos - ateivių išradimas?

 Pasvarstykime, kas būtų, jeigu tokios pažangios ir į nieką prieš tai nepanašios “blockchain” technologijos autorius Satoshi Nakomoto yra visai ne žmogus, o mus kolonizuoti nusiteikusi ateivių civilizacija. Tokia technologija atvirai kalba apie dabartinės valdžios ir sistemos sužlugdymą ir ją savo noru jau šiandien palaiko daugybė žmonių. Ši valiuta yra kuriama kompiuteriais, todėl neabejojant, kad ateiviai turi žymiai geresnes technologijas, vos tik kriptovaliutoms įveikus tradicines valiutas, jie galėtų jos nesunkiai prisigaminti tiek, kad valdžia tikrai būtų jų rankose. Taip kiekvienas žemės pilietis, galimai nieko net neįtardamas, imtų tarnauti ateivių valdžiai. Žemės infrastruktūra nebūtų pažeista, nebūtų numesta nei viena bomba – žmonija galėtų atlikti visus ateiviams naudingus darbus, savo noru, pavergta bitkoino, net neįtardama kad jos kūrėjai – visai ne žemės civilizacijų gyventojai.

O gal tai vyksta jau šiandien? :)

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.