Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

   Vienas iš skaitomiausių Federalinių Tyrimų Biuro (JAV) failų apie NSO – veikiausiai yra "Guy Hottel Memo". Tai vieno lapo dokumentas, pasirodęs 1950 -tųjų kovo 22 dieną, pasirašytas FTB Vašingtono skyriaus viršininko Guy Hottel. Jis buvo adresuotas direktoriui J. Edgar Hoover. Nors šis dokumentas niekada nebuvo įslaptintas, tačiau kai kurių ufologų nuomone - tai vienas tikriausių ateivių įrodymų.

    Šis failas yra viešai prieinamas "FBI Vault" svetainėje, kur yra ir daugiau su NSO susijusių failų.

    Šiame dokumente pateikiami trečių asmenų pasakojimai apie tris NSO sudužimų atvejus Niu Meksike, apie 1950-tuosius metus. Rašoma apie tris rastus ateivių kūnus. Jie buvo panašūs į žmones, bet jų ūgis mažesnis nei 1 metras. Jie vilkėjo į aliuminio foliją panašius rūbus (ar skafandrus), o jų skraidančios lėkštės buvo apie 15 metrų skersmens. Dokumente rašoma, kad JAV kariuomenės naudojami didelės galios radarai sukeldavo elektromagnetinę interferenciją ir sugadindavo NSO valdymo sistemą, ko pasekoje trys NSO sudužo Niu Meksiko teritorijoje ir buvo kariškių sėkmingai nugabenti į angarus tolimesniems tyrimams.

    Dokumente nėra patikslinta ar į aprašomus atvejus įeina Roswello incidentas. Taip pat lieka neaišku, ar visi trys NSO sudužo vienoje vietoje ar atskirose, tuo pačiu metu ar skirtingomis dienomis.

    FTB teigia, kad šis dokumentas yra "niekuo neišsiskiriantis iš kitų", nėra susijęs su Roswellu ir tikrai nėra joks ateivių egzistencijos įrodymas. Taip pat jie teigia (bent jau viešai), kad iš FTB pusės nebuvo atliktas joks tyrimas dėl šiame dokumente nurodytos informacijos.

    Iš ties nieko keisto, nes tuo metu FTB retai tirdavo su NSO susijusias bylas – tuo užsiėmė JAV Karinės oro pajėgos, kurios kaip tik tuo metu vykdė nemažiau paslaptingą programą “Project Blue Book”.

    Ufologijos mėgėjai ir toliau nesutaria ar “Guy Hottel Memo” tėra paskleista antis, ar tikrų tikriausias NSO egzistencijos įrodymas ir didelis valstybinis “cover-up'as”.

   Niu Meksiko apylinkėse, 1920-1950 metais buvo atliekama daug bandymų su eksperimentinėmis raketomis. Tose vietose danguje dažnai kas nors skraidydavo ir be abejo, nemažai nuolaužų galėjo nukristi į įtarių valstiečių žemes.

    Vargu ar reikia tikėtis rasti įrodymų apie ateivius oficialiai paviešintuose ar išslaptintuose dokumentuose. Jeigu ten kažkas būtų, tai jau senai būtų apie tai oficialiai paskelbta. Panašu, kad tai tik kaip numestas sausainis konspiracijų mėgėjams. Daugiau šansų rasti oficialių įrodymų apie ET tikriausiai turi SETI institutas arba “Breakthrough Listen Initiative” atliekantys protingos gyvybės paieškas radioteleskopais, arba net NASA zondai Marse.

 Daugiau info apie Guy Hottel:

 Guy Hottel - tinklapyje "FBI Vault"

 Oficiali FTB pozicija apie šį dokumentą (anglų kalba)

   {gallery}GuyHottelMemo{/gallery}

 

 

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.