Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

CŽV susidomėjo vienu Lietuvišku NSO atveju 1996 metais. Du patruliuojantys policijos pareigūnai – Laimis Kraujalis ir Jaunius Požėra netoli Nevėžio miestelio, Vilniaus rajone, apie pusvalandį stebėjo lėtai judantį, sferos formos, šviečiantį objektą, kuris kabėjo apie 20-30 metrų aukštyje virš žemės, pulsavo ir skleidė keistą garsą, panašų į elektrinį zvimbesį. Pareigūnai bandė prieiti arčiau objekto, tačiau nuėjus apie 50 metrų link jo, objektas staiga  pakilo į dangų ir dideliu greičiu nuskrido į Vilniaus pusę. Buvo pusė pirmos nakties, birželio 25 diena, 1996 metai.
 Iškart po įvykio į vietą atvyko “Aro” pareigūnai, nuodugniai ištyrė vietovę, matavo radiacijos foną, taip pat įrašė tą keistą garsą, kuris girdėjosi netgi po to, kai NSO buvo dingęs. Jie rado prispaustą žolės plotą, toje vietoje, kur buvo NSO. Komisaras Valentinas Juchnevičius oficialiai patvirtino, kad abu NSO liudytojai pareigūnai buvo stabilios psichikos ir sveiki.


 Šis įvykis buvo įrašytas įslaptintame CŽV archyve, kuris vėliau buvo išslaptintas. Taip pat apie šį įvykį rašė Kauno diena

Taigi, kas įvyko Rendleshamo apylinkėse? Ankstyvą 1980 metų gruodžio 26 dienos rytą kariškiai, atliekantys tarnybą oro pajėgų bazėje, buvo išsiųsti į žvalgybą patikrinti, kas per keistos šviesos regimos Rendleshamo miške. Kariai pasakojo, kad atvykę į mišką jie pamatė keistą, trikampį objektą, kabantį ore. Tiesa dalis liudininkų teigė, kad objektas stovėjo ant žemės, remdamasis trimis ramsčiais, tad taip iki galo ir lieka neaišku ar objektas kabojo virš žemės ar ant jos stovėjo.
Patį objektą kariškiai apibūdino, kaip palyginus nedidelį, maždaug lengvojo automobilio dydžio. Du

Kopijuoti draudžiama© 2018 Ufologija.lt Teisės saugomos..