Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Naujoje siaubingoje ataskaitoje atskleista, kad keleiviniam lėktuvui "Boeing 737" trūko vos kelių sekundžių iki katastrofos, kai jis susidūrė su neatpažintu skraidančiu objektu, kai lėktuvas ruošėsi leistis JK oro uoste. Šokiruojančioje ataskaitoje teigiama, kad pilotai "neturėjo laiko imtis veiksmų“.

2020 rugsėjo 1 d. Lidso Bredfordo oro uoste įvykusio incidento ataskaitoje atskleidžiama, kad nežinomas šviečiantis objektas prie lėktuvo priartėjo per tris metrus, kai šis ruošėsi nusileisti.

Skaityti daugiau: Paslaptingas objektas vos nesusidūrė su lėktuvu...

CŽV susidomėjo vienu Lietuvišku NSO atveju 1996 metais. Du patruliuojantys policijos pareigūnai – Laimis Kraujalis ir Jaunius Požėra netoli Nevėžio miestelio, Vilniaus rajone, apie pusvalandį stebėjo lėtai judantį, sferos formos, šviečiantį objektą, kuris kabėjo apie 20-30 metrų aukštyje virš žemės, pulsavo ir skleidė keistą garsą, panašų į elektrinį zvimbesį. Pareigūnai bandė prieiti arčiau objekto, tačiau nuėjus apie 50 metrų link jo, objektas staiga  pakilo į dangų ir dideliu greičiu nuskrido į Vilniaus pusę. Buvo pusė pirmos nakties, birželio 25 diena, 1996 metai.
 Iškart po įvykio į vietą atvyko “Aro” pareigūnai, nuodugniai ištyrė vietovę, matavo radiacijos foną, taip pat įrašė tą keistą garsą, kuris girdėjosi netgi po to, kai NSO buvo dingęs. Jie rado prispaustą žolės plotą, toje vietoje, kur buvo NSO. Komisaras Valentinas Juchnevičius oficialiai patvirtino, kad abu NSO liudytojai pareigūnai buvo stabilios psichikos ir sveiki.


 Šis įvykis buvo įrašytas įslaptintame CŽV archyve, kuris vėliau buvo išslaptintas. Taip pat apie šį įvykį rašė Kauno diena

Skaityti daugiau: Du policininkai matė NSO (CŽV archyvas)

  Dauguma mūsų danguje esame matę Iridžio blyksnius - praskrendančius dirbtinius žemės palydovus, kurie meta "saulės zuikius", nuo antenos atspindėdami saulę, kuomet danguje matosi kelių sekundžių trukmės, lėtai judantis, įsižiebiantis ir užgęstantis labai ryškus taškas. Dažnai žmonės juos palaiko NSO - dėl to šis fenomenas toks garsus. Tačiau yra naujienų.

Skaityti daugiau: Sudie Iridžio blyksniams?

Taigi, kas įvyko Rendleshamo apylinkėse? Ankstyvą 1980 metų gruodžio 26 dienos rytą kariškiai, atliekantys tarnybą oro pajėgų bazėje, buvo išsiųsti į žvalgybą patikrinti, kas per keistos šviesos regimos Rendleshamo miške. Kariai pasakojo, kad atvykę į mišką jie pamatė keistą, trikampį objektą, kabantį ore. Tiesa dalis liudininkų teigė, kad objektas stovėjo ant žemės, remdamasis trimis ramsčiais, tad taip iki galo ir lieka neaišku ar objektas kabojo virš žemės ar ant jos stovėjo.
Patį objektą kariškiai apibūdino, kaip palyginus nedidelį, maždaug lengvojo automobilio dydžio. Du

Skaityti daugiau: Rendleshamo miško incidentas

  Prieš metus astronomai pastebėjo cigaro formos asteroidą, kuris didžiuliu greičiu atlėkė į saulės sistemą, padarė staigų posūkį ir greitėdamas pralėkė santykinai visai netoli mūsų planetos. Su lig šiuo pranešimu jis buvo kaip ir pamirštas, kol Harvardo mokslininkai, atliko skaičiavimus ir prieš savaitę paskelbė savo naują studiją. Pasirodo, nepavyksta paaiškinti šio asteroido pagreitėjimo priežasties, dėl to mokslininkai savo tyrimo ataskaitoje dabar jau oficialiai ima svarstyti, kad tai galėtų būti nežemiškos kilmės technologija.

Skaityti daugiau: ʻOumuamua: stebinančios mokslininkų hipotezės

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.