Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kai teorija pateikiama visuomenei, labai sunku būna patikrinti ar skaičiavimai atitinka realybę, tačiau kartais gudrus skaičiavimas būna ir paprastas, nors kiek realus, tai čia kitas klausimas. Taigi Pepsi ir žydų naikinimo pradžia, kaip susieti šio gėrimo pavadinimą ir mums reikiamą datą?
  1. Imame gėrimo Pepsi pavadinimą ir žiūrime į jį per veidrodį arba apverčiame su nuotraukų apdirbimo programa.
   2. Susiejame apverstų raides su skaičiais į kuriuos jos panašios (kaip, kad matote paveikslėlyje viršuje kairėje) ir gauname 12939.


   3. Reikiamose vietose sudedame taškus (nes kaip žinia jei sudėsime taškus kitose vietose, tai reikiama data nesigaus). Gauname reikiamą datą 12.9.39 t.y. 1939 metai rugsėjo 12 diena.
   4. Pateikiame teoriją ir tikimės, kad niekas jos nepradės kritikuoti, nes juk labai tikėtina, kad tai gali būti ir 1293 metų rugsėjo mėnesio įvykių užšifravimas (tada taškus dėtume kitose vietose 1293.9), arba kokio nors Biblijos teksto 12 skyriaus 9 ir 39 eilutės, pvz. Luko evangelijoje 12: (9) O kas manęs išsigins žmonių akivaizdoje, to bus išsiginta Dievo angelų akivaizdoje. (39) Įsidėmėkite: jei šeimininkas žinotų, kurią valandą ateis vagis, neleistų jam įsilaužti į savo namus (tada būtų žymima taip 12,9.39). Ir įrodyk dabar kad Pepsi pavadinime nėra užšifruota žinutė apie pasaulio pabaigą. Gal čia norima pasakyti, jog kas gers Pepsi, tas bus išgelbėtas nuo pasaulio pabaigos siaubų?
   Dažnai sąmokslo teorijos padaromos susiejant tarpusavyje nesusijusius dalykus, pagal pasirinkt sistemą. Esant tinkamai sistemai, mes tokius priežastinius ryšius galime padaryti iš bet kokios skaičių sekos, svarbu teisingai sudėlioti taškus, kablelius, brūkšnelius ir kitus skyrybos ženklus. Gal ir įdomus užsiėmimas, tik štai kyla klausimas: kiek tame gali būti tiesos?


 Gabrielius E. Klimenka

 

Patiko straipsnis ?

 

Jai taip pasidalink, kad ir kiti matytu. Taip padėsi mums .

 

Ačiū !!!

 

 

 

Turi ką pasakyt ?

 

Komentuok , mes laukiam nuomonės iš tavęs !

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.