Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Neseniai radau gana įdomią sąmokslo teoriją liečiančią Marilyn Monroe. Apie sklando daug visokių pamąstymu, bet ši sąmokslo teorija mano asmenine nuomone perspjovė visas kitas. Šią teoriją išvystė ufologas Milo Speriglio.
   Ši sąmokslo teorija teigia, kad Monroe buvo nužudyta nes iš savo meilužio John Kennedy sužinojo apie NSO katastrofos detales. manoma, kad prezidentas Kennedy kartą savo meilužei papasakojo, kad jis matė ateivių kūnus, kurie buvo aptikti po Rovelo avarijos 1947 metais.Teigiama, kad duomenys patvirtinantys šią teoriją buvo įslaptinti iki 1994 metų. Pats dokumentas, kurio nuorašo deja niekur

neradau, datuojamas 1962 m. rugpjūčio 3 diena. Teigiama, kad dokumente minima jog Marilyn prasitarė Johno Kennedy broliui Robertui, kad ji rugpjūčio 5 dieną ruošiasi surengti spaudos konferenciją, kurioje papasakos viską ką žino apie ateivius. Tai ji norėjo padaryti dėl to, kad pyko ant prezidento už nutrūkusį audringą romaną. Rugpjūčio 4 dieną, aktorė buvo rasta negyva. Speriglio teigia, kad Marilyn būtent todėl ir buvo nužudyta, Kennedy klano paliepimu. Beje, kai kurie Seriglio kolegos teigia, kad Marilyn nužudė patys ateiviai, kurie be to nužudė ir patį Kennedy, nes šis taip pat ruošėsi paviešinti žinias apie Žemėje gyvenančius ufonautus.

 Gabrielius E. Klimenka

 

Patiko straipsnis ?

 

Jai taip pasidalink, kad ir kiti matytu. Taip padėsi mums .

 

Ačiū !!!

 

 

 

Turi ką pasakyt ?

 

Komentuok , mes laukiam nuomonės iš tavęs !

 

 

 

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.