Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Ši sąmokslo teorija labiau žinoma jos anglišku pavadinimu Chemtrails. Ši teorija teigia, jog vyriausybė, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, kaip antai visuomenės kontrolė, dirbtinis ligų sukėlimas ar žmonių populiacijos kontrolė, iš lėktuvų, paprastai keleivinių, virš šalies išpila kokias nors chemines medžiagas.

Šios sąmokslo teorijos šalininkai teigia, jog tokius lėktuvus galima atpažinti pagal jiems būdingą kondensacinę uodegą, liekančią už lėktuvo jam skrendant. Konspiratologų manymu, paprasti

 kondensaciniai pėdsakai išnyksta kelių minučių bėgyje, o štai cheminės trasos neišsisklaido ilgai, kol pavirsta į plunksninius debesis. Kartais būtent dėl to danguje susidaro įvairaus pobūdžio cheminių trasų tinklas. Teigiam, jog po šių trasų atsiradimo ant žemės galima rasti bario ir aliuminio druskų, torio, silicio karbido ir kitas organines medžiagas. Taip pat teigiama, jog žmonės patekę į cheminių trasų veikimo lauką gali pasijusti blogai, prarasti atmintį ar patirti kitus neigiamus pojūčius. Teigiama, jog cheminių medžiagų talpos randasi lėktuvų tualetuose. Kartais teigiama, jog tai būna specialūs lėktuvai užmaskuoti kaip keleiviniai.
   Teorijos kritikai teigia, jog kondensacinis pėdsakas priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip temperatūra, drėgnumas, vėjo gūsiai tad vienom sąlygom esant jis laikosi ilgiau kitom gali net nepasirodyti. Keleivinio lėktuvo paliktas kondensacinis pėdsakas iš esmės susidaro dėl drėgmės ir įvairių cheminių elementų dalelių atsirandančių ore praskridus lėktuvui. Mokslininkai teigia, jog tai yra natūralus reiškinys, kylantis dėl lėktuvo veikimo. Paprasčiausiai lėktuvo variklyje dega degalai ir jei degimo procesas vyksta normaliai, tai degalai skyla į vandenį ir anglies dvideginį, kuriuos mes ir matome danguje. Šie įkaitę produktai patenka į atšalusį orą tad sušąla ir susiformuoja kažkas panašaus į debesį, taip ir atsiranda baltieji inversiniai lėktuvo pėdsakai.
   Anksčiau minėti cheminių medžiagų pėdsakai gali atsirasti dėl bendro atmosferos užterštumo. Kodėl dažnai gaunasi kondensacinių pėdsakų tinklas? Jis atsiranda, todėl, kad lėktuvai juda ne bet kaip, o oro koridoriais, kurių skersmuo 10 km. Būtent, todėl atsiranda paraleliniai pėdsakai, o kita kryptimi praskridę lėktuvai suformuoja tinklą. Be to, keleivinių lėktuvų skrydžiai vyksta 9 – 11 km aukštyje, tad purkšti chemines medžiagas iš tokio aukščio būtų labai neefektyvu. O cisternų su cheminėmis medžiagomis idėja greičiausiai kilo dėl to, kad konstruojant lėktuvą jame statoma cisterna su vandeniu, norint patikrinti ar lėktuvas teisingai išcentruotas, būtent tokių cisternų nuotraukas, sąmokslo teorijos šalininkai pristato kaip cheminių medžiagų talpyklas.
 
 Gabrielius E. Klimenka

Patiko straipsnis ?

 

Jai taip pasidalink, kad ir kiti matytu. Taip padėsi mums .

 

Ačiū !!!

 

 

 

Turi ką pasakyt ?

 

Komentuok , mes laukiam nuomonės iš tavęs !

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.