Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA:

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2020-05-22 10:50 #2420

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Rusijos ufologai naudojasi prietaisu, kuris padeda nustatyti vietą kurioje buvo nesenai nusileidęs Nso. Jo pagrindas yra cilindras su jo viduje įtempta membrana o po ja sumontuoti jautrūs mikrofonai,kurie per stiprintuvą perduoda garsą į ausines arba garsiakalbį. tame cilindre patalpinami maži gyvūnėliai žiogai arba vaisinės muselės. einant per anomalią teritorija jie pradeda nerimauti ir šokinėti iš baimės o membrana ta garsą perduoda į garsiakalbį,išėjus iš zonos gyvūnų baimė dingsta ir vėl viskas nurimsta. Tokiu metodu nešiojant šį įrankį galima tikslai nsatatyti ar tai yea ateivių bazė netoliese,ar tikrai buvo nusileidęs nesenai erdvėlaivis nežemiečių,ar tikrai toje vietoje buvo anomalūs reiškiniai iškreipę normalias erdvės ir laiko linijas.Tam tikslui reiktų turėti nedidelį terariumą su tokiais gyvūnais,o žiemos metu pageidautina kad tas cilindras būtų apšildomas akumuliatoriaus energija ir nebūtų pakenkta gyvūnams bei jų natūraliam sugebėjimui nujausti pavojų.
Aš jau ir pats pastebėjau 1982 metais kad prieš pasirodant NSO pirmiausiai nutilo visas paukštelių čiulbėjimas kuris tokį ankstyvų rytmetį Nevėžio upę supančiuose medžiuose buvo itin garsus,ir staiga visi garsai tarsi mostelėjus dirigento lazdelei nuščiuvo,aš tada pasijutau vienintelis gerai matomas ir negalintis pasislėpti gamtoje nuo kažkokio tai artėjančio pavojaus,o tik tada išgirdau tą keista garsų zvimbimą,kuris mane paskatino dairytis skrendančio lėktuvo modelio... Todėl manau, kad toks prietaisas turi racijos ir galėtų ufologų tyrimuose būti naudojamas ir mano manymu nėra sunku tokį susimeistrauti pačiam namuose,nes jų pirkti tikrai niekur negausi...

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2020-05-23 10:14 #2421

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62
Iš vienos pusės logiška. O iš kitos, tu nieko neįrodysi. Suprantu, kur tu lenki. Bet iškils daug daugiau klausymų, nei yra dabar. Ir nejaugi tą kibirą tampysi ? Nu, gal .... Aišku galima šiaip pamėgint .. jai padarysi tokį kibirą. Tu pas mus auksinės rankos :) Dar viena, rus informacija .... viešajame internete .... Negali būt teisinga ... Nu, bet nepabandęs nieko negali sakyt .... Aš tau į asmenke atsiųsiu šiek tiek šiaip info ....

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2020-05-23 14:04 #2422

  • San IL
  • San IL avataras
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Žinutės: 568
  • Gauta padėkų: 47
Šiaip iš principo tai yra labai geras pasiūlymas.

Tačiau ne su vabzdžiais kibire, o štai tokiu prietaisu: sauguspasaulis.lt/dregmes-matuokliai/fun...f8820?p=8589&c3=3029

Viena iš jo funkcijų - aplinkos triukšmo matavimas decibelais. Ir apatinis triukšmo slenkstis - 30dB, kas yra prilyginama tyliam šnibždesiui.

Jeigu prietaisas su metrologine patikra, tuomet jo duomenys tinkami įrodymams. Žinoma jis neįrodys NSO, tačiau jis patikimai įrodys, kad aplinkos garsas (o taip pat drėgmė, temperatūrą ir šviesos intensyvumas) statistiškai reikšmingai pasikeitė ir tuomet pateikti galima viską konkrečiais vienetais, o ne subjektyviu pojūčiu.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo San IL.

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2020-05-23 21:49 #2423

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 733
  • Gauta padėkų: 62

San IL parašė:
Jeigu prietaisas su metrologine patikra, tuomet jo duomenys tinkami įrodymams. Žinoma jis neįrodys NSO, tačiau jis patikimai įrodys, kad aplinkos garsas (o taip pat drėgmė, temperatūrą ir šviesos intensyvumas) statistiškai reikšmingai pasikeitė ir tuomet pateikti galima viską konkrečiais vienetais, o ne subjektyviu pojūčiu.


O kam mes turim ką įrodinėt ? Ar mes privalome kam duoti ataskaitą ? Tai viena.
Antra ... Kaip vaiduoklių medžiotojai, medžiojam kažką ko nežinom .... Aš čia labai pesimistiškai ir kritiškai. Nes, kodėl anksčiau NSO daug daugiau žmonių matydavo, nei dabar ? Viena, pas mus neliko tiek ginkluotės kaip tsrs. Ir galimas ir visai priimtinas spėjimas, kad jie visai kitame erdvės matavime. Tai kokiais prietaisais nustatyti tai ? Mes to nežinome. O "apsiginklavimas" visokiais prietaisais, tai, kaip iš filmo "vaiduoklių medžiotojai " .
Kodėl aš tvirtai teigiu, kad JIE tikrai yra. Nes aš pats mačiau. Manau San iL tu tai žinai.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2020-05-24 17:08 #2424

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Nu ne tai ne... Lietuvoje nėra tiek jau daug pranešimų apie fiksuojamus NSO ir jų nusileidimo vietas,kaip kad yra Rusijoje,todėl jos ufologams ir reikalingas toks palyginti paprasto veikimo prietaisas. Tos vietos iškreipti laukai ilgai neišsilaiko ne daugiau poros mėnesių,o be to ir koks skirtumas bet kokiu atveju NSO jau nuskrido ir neaišku ar kada nors dar teiksis sugrįžti senon vieton.
Bet kad gyvūnai pajaučia nso anksčiau nei žmonės tuo jau pats esu įsitikinęs,ko gero tai pajunta net ir naminiai šunys ir puola slėptis po šeimininko kojomis...O katinai tai piktai urzgia ir purkščia žiūrėdami į kažkokią vieta,kurioje mes nieko nematome. Aš irgi dažnai juos pajuntu,nes mane apima toks jausmas tarsi kas mane stebi įdėmiai nedrįsdamas užkalbinti,o ypač nuošalioje vietoje,taip buvo ir Ispanijoje kai prie jūros kranto pastebėjau iš po vandens kyšantį kažkokį tai vamzdžio galą,kokia 15 metrų nuo kranto. Diena ten nubridau gylis tebuvo man iki pečių. Vadinasi galėjo kažkas tykoti laisvai tokiame gylyje,o gal tai buvo kontrabandininkų povandeninis mini laivas atgabenęs į sutartą vietą krante narkotikų siuntą ir mane mintyse keikė, kad susiradau sau čia vietą mankštintis 5 val. ryto...

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2023-10-10 18:13 #3272

  • imontas
  • imontas avataras
  • Offline
  • User is blocked
  • User is blocked
  • Žinutės: 1
  • Gauta padėkų: 1
MODERATORIAUS ĮSPĖJIMAS: Šis pranešimas parašytas naudojant ChatGPT!

Toks prietaisas, naudojantis gyvūnėliais kaip jautriais detektoriais, gali būti įdomus bandomasis įrankis siekiant išsiaiškinti anomalijų esamos vietos aplinkoje.

Žinoma, ši idėja turi savo iššūkių, ypač dėl gyvūnėlių priežiūros ir saugumo. Tačiau tai gali būti įdomus žingsnis eksperimentuojant su alternatyviomis priemonėmis stebint įvairias reiškinių vietas.

Jūsų idėja dėl prietaiso gali būti vertinga eksperimentų ir tyrimų dalis.
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo San IL.

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2023-10-21 18:30 #3275

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
kol kas deja nežinau kaip reagavo kiti gyvūnai tačiau ta ankstų rytmetį gražiai giedojo lakštingalos ir kiti paukšteliai,kurie visi tarsi mostelėjus dirigento lazdele staigiai nutilo. aš savo vidumi irgi pajutau kažkokia tai lyg grėsme tarsi tykotų koks nors galingas žvėris,ir dar spėjau pagalvoti kaip jiems gerai nutilo ir nei pats velnias jų nesurastų,o aš čia kaip ant delno.... Ir po to išgirdau kažkur tai Raucdondvario pusėje aukštai danguje tarsi kas nors skraidintų RC modelį su vidaus degimo varikliuku kuris sukasi ne mažiau kaip 10 000 sūk. min.Tas garsas po keliolikos sekundžių nutilo ir aš ėmiau danguje akimis ieškoti sklendžiančio lėktuvėlio...Ir tada pamačiau jį,ta sidabrinės spalvos rutulį, kuris skriejo Nevėžio upės šlaitu aukščiau medžių viršūnių atskridęs nuo santakos su Nemunu pusės.
Iš to patyrimo sprendžiant,manau, kad paukšteliai jaučia JŲ buvimą,ir jiems kyla noras slėptis vos tik pajunta JUOS artėjant. Galimai, kad narvelis su linksmai nusiteikusia ir čiulbančia kanarėle taip pat galėtų būti indikatoriumi JŲ buvimo netoliese. Tik nežinau ar jie reaguos į ta vietą kur JIE buvo prieš pora savaičiu ar dar vėliau. Deja tai ir viskas ka šioje srityje galėčiau patarti remiantis mano kontaktavimo patirtimi.
o tai kad girdėjau aviamodelio variklio garsą danguje ,tai jie matyt gali kapstytis mano smegenyse ir žino kokiam garsui aš tikai nebūsiu abiejingas.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Prietaisas nustatymui NSO nusileidimo vietą 2023-10-21 18:51 #3276

  • inkognito
  • inkognito avataras Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Žinutės: 527
  • Gauta padėkų: 39
Ir dar manau kad tai praktiškai galima būtų patikrinti ALŠĖNGIRĖJĖ Kur mes su San Il vos nerikaitėme kailių,o man po nesenai atstatyto širdies ritmo aplamai buvo pavojinga ten būti. Juk jie mums abiems pritaikė visą eilę Psichokinetinių poveikių priemonių,pradedant šaudymu netoliese ir baigiant Lino mašinos signalizacijos garsu,kad kuo greičiau varytume atgal,ir dar skaudžiai sukeldami širdies plote skausmą tarsi prasidedant infarktui... O po to tas garso sprogimas,kuris atmušė linui bet kokius norus toliau atlikinėti Ufologinius tyrimusir rizikuoti nuosavu kailiu. Tai a įėjus su narveliu kuriame būtų paukštelis ir pamačius kad jis iš baimės blaškosi narvelyje ,galima tikrai 100 proc. įsitikinti, kad ten jie susisukę savo gūžta mums panosėje...Bet kas gi išdrys tai padaryti,aš tai tikrai bijau dar kartą tai daryti ir Linas manau taip pat...

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

  • Puslapis:
  • 1

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.