Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Taisyklės

1. Temos turi būti aiškiai suformuluotos ir turėti prasmingą pavadinimą bei turinį. Temos, kurios neatitinka šių reikalavimų, gali būti trinamos be įspėjimo. Nariai, kurie sistemingai pažeidžia šias taisykles, gali būti pašalinti iš forumo.
2. Vienas asmuo gali turėti tik vieną forumo vardą. Draudžiama kurti kelis vartotojus vienam asmeniui.
3. Prieš kurdami naują temą, būtinai patikrinkite, ar tokia tema jau nebuvo sukurta. Nedubliuokite jau esamų temų.
4. Draudžiama įžeidinėti kitus narius ir naudoti necenzūrinius žodžius bet kokia forma.
5. Forumo nariai negali skelbti informacijos, kuri prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams, propaguoja arba giria nusikalstamą ar pavojingą veiklą. Tokie nariai blokuojami ir šalinami iš forumo be įspėjimo.
6. Reklaminio pobūdžio medžiaga negali būti skelbiama forume. Jei norite kažką reklamuoti, susisiekite su forumo administracija. Nariai, kurie nepaiso šios taisyklės, gali būti pašalinti iš forumo be įspėjimo.
7. Draudžiama kopijuoti ir platinti informaciją iš forumo trečioms šalims be administracijos leidimo. Tai padarius, gali būti ribojamas prieiga prie forumo.
8. Taip pat draudžiama kopijuoti informaciją iš kitų šaltinių ir pateikti ją kaip savo. Būtina referuoti šaltinį.
9. Forumo administracija yra pasiruošusi išklausyti narių nusiskundimus ir spręsti problemas. Jei turite nusiskundimų dėl forumo ar jo narių (tame tarpe ir administracijos), prašome susisiekti su administracija ir argumentuotai paaiškinti savo nusiskundimų priežastį.
10. Forumo administracijos (administratorių ir moderatorių) sprendimai yra galutiniai ir viešai nesvarstomi. Jei nesutinkate su sprendimu, prašome kreiptis į administracijos narius asmeniškai.
11. Jei pranešime naudojamas tekstas, sugeneruotas dirbtinio intelekto pokalbių robotų (pvz., ChatGPT), tai privaloma nurodyti pranešime (pvz., "Toliau esantis tekstas - sukurtas su ChatGPT"). Negalima sugeneruoto teksto pateikti kaip savo, tačiau nėra draudžiama tokį tekstą įkelti, kai jis aiškiai referuotas kaip bet koks kitas šaltinis.

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.