Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Slapti Rusijos NSO failai: Sovietų Sąjunga kariavo su ateiviais Šaltąjį karą

Šaltojo karo metu Sovietų Sąjungai grąsino paslaptingas ateivių kosminis laivas, numušinėjęs lėktuvus ir deginęs karines bazes. Ketvirtame ir penktame dešimtmetyje JAV apėmė NSO manija ir laikraščių psulapius užtvindė pranešimai apie skraidančias lėkštes, vyrus juodais drabužiais, pagrobimus. Tuo pačiu metu kai šis reiškinys patraukė Amerikos visuomenės dėmesį, jų komunistinius varžovus taip pat sudrebino paslaptingi susidūrimai su NSO. Sovietų kontaktų su tariamais ateiviais ir oro erdvės pažeidimų skaičius taip pat ženkliai išaugo.


Sovietų kilmės NSO tyrinėtojas ir rašytojas Polas Stounhilas internetiniam laikraščiui "Daily Star Online" sakė: "Sovetai buvo abstulbę, kad NSO galėjo lengvai prasiskverbti per sienas ir daryti ką nori nepriklauomai nuo Kremliaus kontrolės."
"Buvo daug daugiau susidurimų su NSO negu JAV, ir visi skraidantys aparatai labai domėjosi slaptomis karinėmis bazėmis."
"Keliais atvejais buvo gauta komanda iš aukščiau numušti NSO arba atsakomybę už sprendimą prisiimdavo vietiniai vadai."

   Vertė : Darius Mockus

   Straipsnio aptarimai forume

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.