Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mokslininkai vandenyne atrado milžinišką konstrukciją

Žmonės nori ištirti kitas mūsų visatos planetas, tačiau vis dar yra daug neišspręstų paslapčių mūsų žemėje, kurios yra po mūsų vandenynais, ežerais ir upėmis ir kurių 95 proc. išlieka neištirtos. Mokslininkai vis dar išlieka susidomėję milžinišku apvaliu objektu, kuris 2011 m. Buvo aptiktas 90 metrų gylyje, Baltijos jūros dugne. Dabar jis vadinamas "Baltijos jūros anomalija".

"Aš buvau pats didžiausias skeptikas, buvau įsitikinęs, kad mes radom paprasčiausią uolą. Man tai buvo nuostabi patirtis ", - sakė vienas iš tyrėjų, atradęs objektą, - Peter Lindberg.

Švedijos "Ocean X" narų komanda, vadovaujama P. Lindbergo ir Deniso Asbergo, netyčia aptiko šį objektą savo hidrolokatoriumi. Nustatyta, kad objektas yra 60 metrų skersmens ir 8 metrų aukščio, o jo strukūra sudaryta iš aštrių briaunų, tiesių linijų ir taisyklingų kampų.

Už objekto buvo matomas takas jūroso dugne, panašus į slydimo trasą, o objektas, atrodo, remiasi į "didelį stulpą".

Yra daug teorijų apie tai, kas tokia gigantiška struktūra gali būti. Manoma, kad ji yra mažiausiai 140 000 metų. Pasak Volkero Brucherto, geologijos docento Stokholmo universitete, objektas yra "daugybė tūkstančių metų" senumo ir datuojamas Ledynmečiui.

Denisas Asbergas prisiminė: "Mes tikrai buvom nustebinti. Mes galvojome apie tai, ką radome čia. Tai nėra avarija. Tuo metu mes galvojom, kad yra natūralus paaiškinimas.

"Mes norėjome daugiau jį patyrinėti ir nusprendėme kuriam laikui išlaikyti tai paslaptyje. Mes susisiekėme su geologais, jūrų biologais ir kai jie mums pasakė, kad nieko panašaus nėra matę, žinoma, mums atsirado daugiau minčių.

"Tai gali būti kažkas tikrai nuostabus, tai ką radome".

Tikėjomės rasti paprastą akmenį, bet buvo nustatyta, kad keistas objektas iš tikrųjų pagamintas iš metalo. Kai narai iškėlė mėginį, geologas Steve'as Weineris patvirtino, kad jis pagamintas iš "metalų, kurių gamta negalėjo sukurti".

Keista, bet visa "Ocean X" komandos laivo elektronika nustojo veikti kai jie plaukė tiesiai virš objekto ir vėl pradėjo veikti , kai nuplaukė nuo objekto.

"Viskas, kas susiję su elektra ir palydovinio ryšio telefonas taip pat nustojo veikti, kai buvome virš objekto", - sakė profesionalus naras Stefanas Hogerbornas.

"Ir tada, kai nuplaukėme apie 200 metrų, vėl viskas įsijungė, o kai grįžome prie objekto, vėl neveikė".

Antroje anomalijos tyrimų etape, "Ocean X" atrado tai, kas atrodė kaip laiptai, vedantys į objektą per tamsią skylę.

Nors tyrinėtojai jau neketina atnaujinti savo tyrimų, mes tik galime apsvarstyti: ar tokie laiptai negali būti įėjimas į kokį nors senovinį erdvėlaivį?

Kas suformavo slydimo ženklus ant jūros dugno už objekto? Ar daiktas ištikrųjų yra dešimčių tūkstančių metų senumo?

Tarp išsiskiria ekspertų nuomonė apie šį reiškinį, kai kurie teigia, kad medžiagoje nėra pakankamai informacijos, kad būtų galima pagrįsti išvadas.

Iki šiol niekas nesiėmė finansavimo tolesniems tyrimams, todėl dabar atrodo, kad Baltijos jūros anomalija taip ir išliks paslaptimi .

Straipsnio šaltinis

Straipsnio šaltinis

 

 

 

 

 

 

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.