Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Ar Marilyn Monroe taip sakė? Kai kurie tuo tiki...
   Mes visi kažkuo tikime, bet klausimas kiek mūsų tikėjimai yra pagrįsti? Gana dažnai, mes išgirdę teiginį apie kokį nors keistą dalyką jį tiesiog dedamės galvon, neįvertindami kiek toks nutikimas gali būti realus. Taip gimsta įvairios urbanistinės legendos bei nepagrįsti tikėjimai. Nieko tokio, jei vienas individas tiki bele kokia nesąmone, deja kai kurie dalykai tampa visuomenės tikėjimo dalimi. Tarkime vien tai, kad Lietuvos žiniasklaida itin daug rašo apie tai kokius paranormalius reiškiniusregėjo vienas ar kitas žmogelis, tačiau itin retai rašoma apie tai, ką apie šiuos dalykus sako mokslininkai, visuomenėje susikuria tikėjimas realiu vieno ar kito reiškinio egzistavimu. Taip ir gaunasi, kad žmonės tiki jog Antakalnio 25 vaidenasi, o kiekvienose kapinėse gali nufotografuoti neaiškios kilmės siluetą ir kas nakt danguje išvysti skraidančią lėkštę. Dėl vienareikšmiškos informacijos pateikimo ar gavimo, didelė visuomenės dalis tiki pačiais keisčiausiais dalykais.


   Žinoma, visi mes tikime nepagrįstais dalykais, nei vienas nuo to neapsaugotas, nes kiekviena sritis kurios neišmanome, remiasi tikėjimu. Norime to ar nenorime, mes pilni mitų apie įvairiais sritis, apie kurias girdėjome tik paviršutiniškai. Net patys racionaliausi protai, tiki nepagrįstais dalykai, tik pastarieji gal kiek labiau stengiasi, tokius tikėjimus eliminuoti iš savo mąstysenos, o kitiems... na daugumai panašu, kad nerūpi kuo jie tiki. Gal būt todėl, kad tikint leprikonais ir čiupakabromis gyvenimas gali atrodyti kiek įdomesnis.


Pranešimą parašė Gabrielius E. Klimenka 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2023 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.