Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gavome pranešimą, kad liudininkas vietovėje prie Alovės kaimo, Alytaus raj., 1990 metais stebėjo pažeme skrendantį oranžinės spalvos, rutulio formos NSO. Taip pat jo žodžiais, tuo metu būta nemažai liudyjimų iš aplinkinių gyventojų apie stebėtus NSO ir kitas anomalijas toje konkrečioje vietoje, ji vietinių gyventojų netgi buvo praminta “Kosmodromu”.


Nors ir praėjo daug metų nuo tų įvykių, pats pranešimas gautas 2009 metais, tačiau mūsų tyrėjai nusprendė išsiaiškinti daugiau. Norėjome atrasti tikslias vietos koordinates iš pasakojimo, taip pat ištirti vietovę dėl kokių nors galimų anomalių pėdsakų.

Į vietą vykome iš Alytaus pusės, 128 keliu. Apie 23h, šiek tiek pasivažinėję, pagaliau atradome pranešime minėtą pievą (koordinatės - N54.359935, E24.214942) – pranešime nurodyti orientyrai buvo “Kelias Valkininkai – Daugai – Alytus”, “2km iki Alovės”, “po kaire pravažiavus mišką”, “kalvota pieva”. Vieta atitiko aprašymą. Įsukome į keliuką, kuris eina palei minėtą pievą (N54.359475, E24.219479), norėdami geriau apžvelgti teritoriją. Tik įsukus į tą keliuką, pažymėtoje vietoje, 22:58, man pasirodė, jog keista figūra bando pereiti kelią iš dešinės, aš netgi staigiai pristabdžiau, tačiau figūra akimirksniu dingo. Mano kolega, sėdėjęs keleivio pusėj akimirksniu iššoko iš automobilio ir puolė naršyti gretimą mišką, mėgindamas ką nors rasti. Aš prie jo prisijungiau po minutės, pastatęs automobilį šone, tačiau apėjau mažesnį plotą. Neradome jokių pėdsakų ar žmonių, aplink nebuvo jokių gyvenamųjų namų. Deja negaliu tiksliai pasakyti ką pastebėjau, nes mačiau tai tik akimirką, galėjau ir suklysti. Figūra buvo žmogaus aukščio, tačiau pamačiau ją tik akimirksnį, sukdamas posūkį.
Tačiau tai ir buvo vienintelis, nepatvirtintas keistas epizodas šios ekspedicijos metu. Tirdami teritoriją, pievoje radome keturkampio formos įspaudą 1m x 1m ant žemės, be jokių pėdsakų vedančių link jo. Maždaug už 200 metrų viduryje pievos stovėjo pastatytas modernus trijų metalinių garažų blokas, kur tikrausiai yra numatyta kokia nors statybvietė. Įvažiavimas prie tų garažų nuo kelio pusės yra užtvertas vartais, tačiau pati teritorija nėra aptverta tvora, priėjimas prie garažų atviras. Kas tuose garažuose – patikrinti nepavyko. Jokių anomalijų teritorijoje nepastebėjome, prietaisų parodymai taip pat išliko normos ribose.

Žinoma, tai kad mes nieko neradome 2017 metais neįrodo, kad 1990 metų pranešimas yra melagingas, tačiau mūsų praktika rodo, kad išvykos į zonas, kuriose kas nors buvo užfiksuota, kartais padeda arba atskleisti ir paaiškinti nepaaiškintus NSO, o kartais patys tampame nepaaiškintų reiškinių liudytojais, todėl tokio pobūdžio ekspedicijas darome nuolatos ir tikime, kad tai padės priartėti prie tiesos, aiškinantis kas iš tiesų slypi už NSO fenomeno.

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.