Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

„Inkognito pagrobimo anatomijoje“ yra aprašytas žmogaus fizinis kontaktas su nežemiška civilizacija – išties gan įspūdingas ir daug kam atrodantis, kaip fantastinis. 2016 metais mūsų komanda pradėjo organizuoti inkognito istorijos tyrimą ir jis dar tebėra tęsiamas. Šiame straipsnyje  pateikiame pirmojo tyrimo santrauką, aprašančią tyrimo pradžią. Pirmoji ekspedicija apžvelgė su istorija susijusius asmenis, implantus, randus, bei ieškojo tikslios pagrobimo vietos.

   Kas skaitė inkognito istoriją, tas žino, kad šis žmogus, inkognito pramintas Piliečiu X, pačioje pradžioje atsiklausė inkognito, ar jis norėtų dalyvauti „eksperimente“. Šiam sutikus, po kiek laiko paprašė jo pagalbos nuvykti (jį pavežti) į iš anksto nepaskelbtą vietą. Tai įvyko 1974 rugpjūčio 4, 17h vakaro. Inkognito buvo nuviliotas ir pagrobtas galimai nežemiškos civilizacijos atstovų, į tą vietą palydėtas Piliečio X.
  Realų fizinį tyrimą pradėjo San IL ir Marll ir surengė pačią pirmąją ekspediciją. Joje buvo iškelti šie tikslai:1. Gauti daugiau informacijos apie Pilietį X,
2. Atrasti tikslų Inkognito kelią motociklu nuo jo namų iki pagrobimo vietos ir pačią pagrobimo vietą.
3. Rasti jo grąžinimo vietą.
4. Surasti inkognito 1974 ir 1982 metų kontaktų vietas, pažymėti koordinates ir tas vietas ištirti su turima įranga dėl galimų anomalijų.
5. Apžiūrėti, nufotografuoti ir įvertinti inkognito implantus, bei neaiškios kilmės randus.

Visas šis straipsnis aprašo tik pačios pirmosios ekspedicijos surinktus duomenis. Ekspedicija įvykdyta 2016 metais, Kovo 16 dieną. Kitų ekspedicijų duomenys bus aprašomi sekančiuose straipsniuose.

Pilietis X

  Inkognito darbovietė 1974 metais buvo „Kauno mechanizuota hidrotechninės statybos kolona“, esanti adresu Liepų gatvė 23, Garliava. Šiuo metu (2016m) ten yra įsikūrusi įmonė UAB „Kamesta“ ir mūsų patvirtintomis žiniomis, ji yra perimusi prieš tai tuo adresu (hidrotechninės statybos kolonoje) dirbusių žmonių darbo įrašų archyvus.
  Kartu su inkognito nuvažiavome į UAB „Kamesta“ įmonę ir tiesiogiai paprašėme informacijos iš archyvų.
  Iš pradžių kiek užtruko informacijos paieška, mat kai kurie dokumentai turėjo įrašytas klaidingas pavardes ir reikėjo patekti į gilesnius archyvus. Pagal inkognito pateiktą informaciją mes ieškojome tuo metu dirbusio šaudymo treneriu asmens. Mūsų nuostabai, atrastuose dokumentuose figūravo kitoks vardas, bet atitiko pavardė, amžius, pareigos, bei laikmetis kada šis asmuo ten dirbo.
  Taigi gavome tikslius duomenis apie Pilietį X – jo vardą, pavardę, gimimo metus, to meto gyvenamąją vietą ir išėjimo iš darbo datą.
  Pilietis X toje įmonėje dirbo labai trumpai, tarp 1973.10.16 iki 1974.07.06 dienos. Jis iš darbo išėjo įtartinai likus vos mėnesiui prieš inkognito pagrobimą.
  Jo oficialios pareigos įmonėje skyrėsi nuo neoficialių. Inkognito su juo palaikė kontaktą kaip su sportinio šaudymo instruktoriumi.

  Gavę informacijos apie jį, nuvykome adresu, kur Pilietis X gyveno 1974 metais [tyrėjams adresas žinomas]. Jis savo butą pardavęs dar iki neprikausomybės atgavimo ir šiuo metu ten gyvena nuomininkai, kurie nieko nežino net apie dabartinius šeimininkus. Tačiau radome keletą senbuvių kaimynų, kurie patikino pažinoję Pilietį X ir tvirtinę, jog jis buvo kariškis, gyveno su šeima ir grįždavęs iš darbo su uniforma. Jie jį pažinojo kitu vardu, nei jis buvo prisistatęs inkognito, tačiau ūgio, sudėjimo, šukuosenos bei plaukų spalvos apibūdinimai atitiko. Tuo pat vardu, kuriuo jis buvo žinomas kaimynams – jis oficialiai buvo prisiregistravęs ir darbe, tačiau bendradarbiams buvo žinomas kitu vardu ir vykdė kitas pareigas, nei buvo registruotas dirbti. Pavardė ta pati.

   Šis faktas mus kiek šokiravo, nes tais laikais taip elgdavosi tik KGB - kaimynai žinojo jį kaip kariškį, o inkognito darbe jis nevilkėjo uniformos, turėjo kitą vardą, bei neminėjo esąs kariškis.

  Visa mūsų ši rasta informacija nepaneigė inkognito prielaidos, kad tuometė KGB ieškojo „aukų“ ateivių eksperimentams, kuria ir tapo pats inkognito. Šioje vietoje derėtų priminti, kad kai inkognitui traukė iš nosies implantą, jo gydytojas paminėjo, kad jis jau yra toks 7 per tą pačią savaitę.

  Taip pat tuo metu buvo visiems žinoma kriminalinė informacija, kad tais pat 1974 metais prie botanikos sodo buvo rasta nužudyta apie 12 žmonių (iš "margulino" tipo sportinio pistoleto). Asociacijos peršasi savaime.

   Surasti faktai tiesiogiai neįrodo inkognito pasakojimo, bet nušviečia jį visai kitomis spalvomis.

   Sunku tai perteikti žodžiais tiems, kas nebuvo su mumis tame name, tačiau kaimynų reakcija buvo labai įtari ir žmonės, nors ir gerai prisiminė savo kaimyną, mus tyrinėjo ne ką mažiau nei mes juos.

  Mes patys buvome gana šokiruoti savo atradimais. To ką surinkome, suprantame, kad  neužtenka kam nors įrodyti, tačiau nori nenori į mintis ima pirštis keistas jausmas, kad jeigu čia tikrai buvo įsivėlę KGB ir ateiviai, kaip teigia pasakojimas, o ir to nepaneigia mūsų atradimai - tai vadinasi jie tarpusavyje turėjo turėti kažkokį ryšį. Nereikia nei fantastinio filmo, nei konspiracijos skaitalų, viskas gali vykti visai prieš mūsų nosį...

Ieškome tikslių vietovių

  Tada mes visi trys leidomės į kelią, norėjome rasti ir identifikuoti tikslias kontaktų vietas 1974 ir 1982 metais. Vietas rasti buvo sunku, nes inkognito detaliai neatsiminė vietovių iš 1974m įvykių. Teko susukti nemažai kilometrų kol pavyko rasti kai kurias vietas. Kiekvieną vietą apžvalgėme, bei tyrėme dėl anomalijų – matuodami elektromagnetinio  triukšmo lygį, kompasu, chronometrais dėl galimų laiko anomalijų, padarėme daug apylinkių nuotraukų.


1982 metai

  Apvažiavome Raudondvario kelią ir  sustojome prie sprogmenų saugyklos, kur inkognito stebėjo rutulio formos NSO, bei buvo užmezgęs su juo kontaktą, 1982m Liepos 3 d., apie 5h ryte.

  Toje pat vietoje, inkognito 2008-taisiais metais buvo sukvietęs ufologų susitikimą. Jis pranešė, jog nujaučia, kad ten vėl gali pasirodyti NSO. Dauguma tuomet galvojo, kad jis juokauja, tačiau kaip tik to susitikimo metu, visų didžiausiai nuostabai, 5 žmonių grupė, įskaitant San IL, iš ties matė taip ir likusį nepaaiškintu NSO, o netrukus po jo pasirodymo kompanijai pavyko užfiksuoti neaiškios kilmės elektromagnetinius trikdžius, naudojantis radijo bangomis valdomo modeliu. Leidžiantis sutriko modelio valdymas, o po to modelis atliko fizikai ir aerodinaminiams principams prieštaraujančius manevrus. Modelis buvo profesionalus, o jį valdė inkognito, kuris pats yra profesionalus, daugiametis sportinio aviamodeliavimo instruktorius. Apie tokius ryšio sutrikimus ir NSO pasirodymą jis buvo skelbęs ankščiau, šis dalykas galutinai buvo įrodytas ir patvirtintas šio susitikimo metu 2008-taisiais, stebint grupei liudininkų Tai buvo vienas geriausiai pavykusių ir produktyviausių ufologų susitikimų, nors jis buvo sušauktas tik dėl inkognito “nuojautos”.

 Žemėlapiai:

{gallery}inkognito/zemelapiai/1982{/gallery}

  1. 1982m inkognito kontakto vieta. Vietos ortofoto su pažymėta NSO judėjimo trajektorija.

Koordinatės: N54.94186, E23.79678, nuoroda: maps.lt

  2. Sprogmenų saugykla, kur inkognito tuo metu dirbo ir kontaktą patyrė eidamas iš budėjimo. Pažymėtas taškas, kur 2008 metais mes stovėjome, kai stebėjome NSO, jis buvo į pietvakarius nuo mūsų vietos, tiksliai į tą pusę kur yra ta saugykla.
Koordinatės: N54.927382, E23.795034, nuoroda:  maps.lt

1974 metai

  Norėdami atrasti tikslią pagrobimo vietą, mes atvykome prie namo, kuriame inkognito gyveno 1974-taisiais. Tuomet mėginome atkartoti jo maršrutą motociklu, kai jis tąnakt pavežėjo Pilietį X, vildamiesi, kad padedant aplinkos vaizdams inkognito atsimins daugiau detalių.

  Pravažiavome visą jo važiuotą kelią (kiek atsiminė inkognito) ir apylinkes, kol privažiavome vietą, kurią inkognito mums patvirtino jog yra įsitikinęs, kad  būtent čia nusileido NSO ir jis buvo gražintas. Ta vieta šiandien yra Kauno botanikos sodo teritorijoje. Labai tikslios nusileidimo vietos koordinatės yra nustatytos, padarytos fotografijos ir vietos analizė. Jokių įtartinų dalykų ar anomalijų toje vietoje neužfiksavome. Inkognito parodė tikslią vietą, kur rado savo motociklą.

  Tačiau šios vietos suradimas padėjo inkognito atsiminti kitą, vėliau mūsų tyrime ypatingai svarbia tapusią detalę. Ši vieta, kur jis yra įsitikinęs, kad buvo gražintas, pasirodo nėra ta vieta iš kur jis buvo pagrobtas, kaip buvo galvota iki šiol. Bandėme dar kartą atkartoti jo maršrutą motociklu ir nemažai pasivažinėjome po apylinkes, kad jis galėtų iš vaizdo prisiminti ir atgaminti originalų savo maršrutą važiuotą motociklu iki pagrobimo vietos, 1974-taisiais.

  Tikslios pagrobimo vietos ir ten kur inkognito paliko savo motociklą šios ekspedicijos metu neradome. Vieta, kur inkognito buvo sugražintas dabar yra Kauno botanikos sodo teritorijoje.

  Pastaba: Tikslią pagrobimo vietą atradome tik antros ekspedicijos metu ir ten susidūrėme su nepaaiškintu reiškiniu, kuris bus aprašytas sekančiame straipsnyje.

Nuotraukos, žemėlapiai ir adresai:
{gallery}inkognito/zemelapiai/1974{/gallery}

1. Inkognito buvusi darbovietė, dabar UAB "Kamesta". Adresas Liepų g. 23, Garliava.
Tiksli vieta: 54.835897, 23.867474, maps.lt

2. Gražinimo vietos ortofoto su NSO nusileidimo trajektorija.
Koordinatės: N54.868428, E23.908709, nuoroda: maps.lt


3. Inkognito ir "piliečio X" maršruto motociklu žemėlapis taškas A - namai (taškas B skirtas tik maršrutui patikslinti), taškas C – sugražinimo vieta, dabartinio Kauno botanikos sodo teritorijoje.
Maršrutas: maps.lt


4. Mūsų padaryta gražinimo vietos nuotrauka, tiksli nusileidimo vieta yra pieva tarp tvenkinio ir tolimesnių medžių.

  Vieta, kur inkognito gyveno 1974m:  Pažangos g. 23, Garliava. Koordinatės: N54.837808, E23.873021.

  Gatvės, kuriomis tikriausiai važiavo inkognito 1974m: Pažangos g., į kairę Vytauto g., iškart į dešinę Artojų g., apie 8km tiesiai, tada sukti į kairę Karkazų g., į kairę Titnago g., į dešinę Bugienių aklg., Seniavos pl, į dešinę Gvazdikų g., J. Pabrėžos g.


  Visos koordinatės yra WGS84 standarto.

Implantai ir randai

  Vienas dažniausių dalykų, kuris vienija visas pagrobimo istorijas – tai palikti implantai pagrobtojo kūne. Inkognito – ne išimtis. Jis turi akivaizdžiai matomą implantą ant dešinės rankos viduriniojo piršto, artimojo pirštakaulio nugarinėje pusėje, netoli viduriniojo piršto sąnario. Matomas mažas rutulio formos kauburėlis po oda, šiek tiek pailgas, lengvai čiuopiamas, šiek tiek paslankus, aplinkui oda kiek patamsėjusi. Implantą silpnai traukia magnetas, tačiau jis pats magnetinėmis savybėmis nepasižymi. Inkognito teigia, jog šis implantas atsirado po jo kontakto su minėtu sidabriniu rutuliu 1982 metais.

  Patikrinome implantą su elektromagnetinio lauko (EMF) detektoriumi. Šis konkretus detektorius fiksuoja elektrinius laukus, bei elektromagnetinius dažnius 50Hz-2Ghz dažnių spektre. Patalpoje, pridėjus jį prie piršto implanto, fiksuoja trumpus EMF impulsus. Lauke šie impulsai nefiksuojami. Buvome įsitikinę, kad atradome siūlo galą, tačiau vėliau priėjome išvados, kad greičiausiai buvome tiesiog suklaidinti. Kadangi magnetas traukia implantą, jame greičiausiai yra geležies, todėl ji galėjo atspindėti radijo triukšmą nuo buitinių prietaisų patalpoje ir tokiu būdu gavome klaidingai teigiamus parodymus. (Pastaba – mes nesame patenkinti šiais tyrimo rezultatais ir šiuo metu jį plėtojame toliau.)

  Inkognito teigia, kad turi implantus galvoje, sprando srityje ir žandikaulyje. Į sprando srityje esančius implantus inkognito teigimu reaguoja metalo detektoriai oro uostuose. Deja šių implantų apčiuopti ar pamatyti vizualiai mums nepavyko, metalo detektoriaus mes šioje ekspedicijoje neturėjome ir šios ekspedicijos metu buvo tiesiog sutarta, kad juos peršviesime rentgeno aparatu, bei išbandysime su rankiniu metalo detektoriumi kitą kartą.

  Pasak inkognito, implantus pirmą kartą jam aptiko Kauno klinikinėje ligoninėje. Medikai paklausė, ar jis nebuvo sužeistas kare, o tada paklausė ar neturėjo kontaktų su ateiviais ir toks netikėtas klausimas sukėlė nemažai nuostabos pačiam inkognito, nes jis tuo metu dar nieko neprisiminė apie patį pagrobimą. Jam buvo pasiūlytas piniginis atlygis už tai, kad jo galvoje esantis objektas po jo mirties taptų Kauno Medicinos mokslų universiteto nuosavybe ir jis už tai gavo 68 rublius jų kasoje, prieš tai parašius susitarimą. Tai įvyko 1989 metais. Jam taip pat buvo ištrauktas implantas iš nosies, jau 7-tam asmeniui iš eilės, bei pagal vidinę tvarką, po šio incidento, priverstinai nuimti pirštų antspaudai ligoninėje, kas atrodytų mažų mažiausiai keistoka, lyginant su dabartinėmis medicinos institucijų vidaus tvarkos taisyklėmis.

 

Implanto nuotrauka:

{gallery}inkognito/implantas{/gallery}


  Be implantų, inkognito turi 2 randus, kurių vietos atitinka jo istorijos pasakojimą. Mes atlikome jų vizualų apžiūrėjimą ir juos nufotografavome. Randų apžiūroje dalyvavo medikas.

  Pirmasis randas yra kaklo šoniniame paviršiuje, dešinėje pusėje, miego arterijos trikampio srityje. Aplinkui buvo išbėrimų/paraudonavimų kurie trukdė gerai įsižiūrėti, tačiau matėsi keli rando grioveliai. Įmanoma, kad ten buvusi gili plėštinė žaizda su gilesnių audinių pažeidimais ir dėl to sugijo su randu. Tokiu atveju sugijimas labai geras arba randas pašalintas meistriškai, tačiau žmonių technologijos (bent jau šiuolaikinės) sugebėjimų rėmuose.  Inkognito savo istorijoje teigia, jog jį apkandžiojo nežemiškos kilmės šuns atitikmuo, P3 planetoje. Jeigu taip iš tiesų buvo, tai plėštinė/kąstinė žaizda tokioje vietoje, iš rando sprendžiant apie galimą buvusį žaizdos gylį, beveik užtrikrintai turėjo būti pakankamai gili, kad pažeistų miego arteriją. Mums sunku ką nors spręsti nežinant kaip viskas buvo tiksliai, tačiau jeigu yra taip, kaip pasakoja inkognito ir liudija šis randas -  tai būtų tikras stebuklas kad jis išgyveno.
 
  Antrasis randas pagal inkognito istoriją atsirado, kuomet jį peršovė sargybiniai Afrikos teritorijoje, jam bandant nuo jų pabėgti. Randas yra ties dešiniuoju klubakaulio sparnu. Iš jo galima spręsti, jog ten tikrai būta žaizdos, kuri buvo siūta. Nėra išėjimo žaizdos, kas būdinga šautinėms žaizdoms, todėl galima tik spręsti, kad žaizda buvo padaryta labai mažo kalibro ginklu, arba galėjo būti durtinė. Reikėtų peršviesti rentgenu klubinę dalį, pažiūrėti ar nėra pažeidimo dubens kauluose, kad prieiti tikslesnės išvados.

 Abiejų randų apžiūra iš esmės atitinka inkognito pasakojimą ir jam neprieštarauja.

 Randų nuotraukos:

{gallery}inkognito/randai{/gallery}


Inkognito komentarai po ekspedicijos

  Dėmesio, čia pateikiamos ištraukos iš inkognito pasisakymų forumuose, neredaguota. Mūsų oficialios ekspedicijos išvados pateikiamos žemiau.
Inkognito:

  "Paaiškėjus naujiems faktams(apie juos prieš daug metų aš tik galėjau numanyti) kad visą šį reikalą organizavo ir ekspsrimentus su ateiviais oraganizavo sovietinė KGB,bei jos struktūrose dirbę žmonės,naujoje šviesoje iškyla ir man piktai oponuojantys komentuotojai,kuriuos aš seniau klaidingai vadinau koloborantais ateivių. Jie nėra jokie koloborantai, o tik savo darbą atliekantys KGB-istai, kurie matyt norom nenorom dirba šiai organizacijai ir šiandien dieną,nes kaip sako sparnuotas posakis buvusių kgb-istų nebūna,jie būna tik mirę. Kadangi mažų mažiausiai suinteresuota ir šiandien esanti kgb pasivadinusi kitais vardais,kad šios žinios būtų paviešintos ir pripažintos pasaulyje,nes tada visi žmonės sužinotų apie jų šlykščius darbus visos žmonijos atžvilgiu. Todėl visai nenuostabu kad buvau apšaukiamas ir bepročiu ir dėmesio ištroškusio asmeniu ir kitais šlykščiais epitetais. Manau kad dabar jau tik laiko klausimas kada pasaulis sužinos apie Rusijos KGB šlykštų elgesi ir pasaulio žmonių išdavystę svetimiems nežemiečiams."


  "Beje šiandien tam KGB agentui turėtų būti apie 81 metai ir jis vis dar gali būti gyvas,todėl šio ufologinio tyrimo pagrindu kreipsiuosi į mūsų valstybės saugumą, kad šis asmuo būtų susektas ir išaiškintas ir būtų jam pateiktas mano ieškinys už mano sveikatos sužalojimą ir neteisėtą mano laisvės atėmimą."

  "Seniau visą laiką galvodavau kokio velnio reikėjo nuardyti mano motociklo farą ir prietaisų skydelį paliekant tiktai užvedimo spynelę su ištrauktais laidais. Po to kai pabuvau su San IL nusileidimo vietoje man išlindo iš ištrintos atminties gabalas vaizdo ir aš supratau kad pagrobtas buvau visai iš kitos vietos ,kurios iki dabar dar gerai neatsimenu ,tik tiek kad ten buvo miškas,o netoliese augo tankus eglynas ,per kurį ir norėjau pasprukti iš tos vietos kai pamačiau juos besišnekučiuojant su karla ir apsimetęs kad dar miegu,o jie ramiai sau laukė kol prabusiu. "

  "Taip kad ir šitie prisiminimai man įtikinamai įrodo kad pagrobimo ir gražinimo vietos buvo skirtingos. Jau erdvėlaiviui leidžiantis aš pamačiau prie tų medžių puslankiu juosiančių tūpimo vieta stovintį kažkokį žmogu. Tačiau išklausiau paskutines instrukcijas tuo metu ką turiu daryti kai laivas pakibs per pusmetrį nuo žemės ir nelabai galėjau susikoncentruoti kas jis yra be to buvo dar beveik tamsu ir aš jį mačiau tik erdvėlaivio šviesomis apšvietus tą vietą. Dėl jo manęs niekas iš erdvėlaivio ekipažo neįspėjo.Todėl kaip jis ten atsirado,ir iš ko sužinojo kad ten leisimės man didelė mįslė. Kaip ir tai kad jeigu nebuvo manipuliacijų laiku kodėl mano žaizdos kakle ir kairiame šone jau buvo pilnai sugijusios. Juk pagal atmintį visi tie yvykiai truko keleta metų pas nežemiečius, o namo grįžau apie 5 val ryto. Karla pats nuvedė mane prie mano motociklo kuris jau stovėjo kažkokių tai Fredos gyventojų namo kieme ir pats sujungė laidelius jo užvedimo spynelėje, kad galėčiau užsivesti ir be šviesų parvažiavau iki pat savo namų, o ryte pabudęs jau neatsiminiau nieko kas ką tik tą naktį įvyko."


Ekspedicijos išvados

  Šios ekspedicijos metu surinkome tikrai nemažai duomenų, tai buvo pirmas inkognito istorijos tyrimas, dalyvaujant pačiam pagrobtąjam, bei dviem tyrėjams, atliekant fizinius veiksmus. Nors atrasta daug detalių, bei naujų įžvalgų pačioje istorijoje, deja nei vienas atradimas istorijos tiesiogiai įrodyti negali. Tačiau mes laikome dideliu laimėjimu šiame tyrime tai, kad nei vienas mūsų atrastas faktas šios istorijos taip pat nepaneigia ir jai neprieštarauja. Tiek implantai, nors mes ir negalėjome nustatyti jų kilmės, tiek randai, tiek piliečio X realus egzistavimas ir priklausymas KGB struktūrai tik patvirtina šios istorijos realumą, nors tiesiogiai jos ir neįrodo. Liudytojo noras bendradarbiauti, elgesys tyrimo metu, emocinė išraiška paaiškėjus naujoms detalėms mums nesukėlė jokio įtarimo, kad liudininkas meluotų apie savo patirtis.

 Šios ekspedicijos metu buvo nutarta, kad reikės imtis tolesnių veiksmų. Po šios ekspedicijos buvo surengtos dar 4 naujos ekspedicijos 2 metų laikotarpyje ir jos bus taip pat išsamiai aprašytos sekančiuose straipsniuose. Tyrimas vis dar tęsiamas, aiškėja naujos detalės.

  Išsamios San IL ir Marll ataskaitos – mūsų forume.

  Laukiame jūsų komentarų!
Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.